Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap volt az első randim...

Tegnap volt az első randim álmaim pasijával, hogyan viselkedjek vele a következő pár napban, hogy ne lássa, hogy mennyire odavagyok érte?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, és most láttuk egymást először élőbe, és én magam sem tudom hogy mivan velem, de szinte szerelmes lettem, egyszerűen tökéletes, ellenállhatatlan. Aznap este még keresett miután haza jöttünk, de csak pár mondatot beszéltünk, mondta hogy jól érezte magát velem, ilyesmi. De nagyon magabiztos, mondhatni már beképzelt, tudja magáról hogy nagyon vonzó általánosságban is a nőknél. De én izgalmas akarok maradni számára, nem beállni a sorba azok közé a nők közé akik istenítik. Az gondolom nem jó módszer, ha nem írok vissza neki a következő napokba? De akkor hogy viselkedjek vele, hogy elérhetetlennek tűnjek?
2013. szept. 3. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elérhetetlennek kell tűnnöd a kapcsolatodban, akkor az a kapcsolat NEM IDEÁLIS. Kivéve ha neked bejön a felszínesség. Mondjuk ha a beképzeltsége ellenére neked ez a pasi a csúcs, akkor ja, legyél titokzatos, max. kicsivel később fog megunni és dobni.
2013. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ugyan olyan átlagember mint bárki más. Neki kell bizonyitania, hogy több van benne, mint a csak vonzó külsője.


Azért mert valaki külsőre kinéz valahogy még koránt sem biztos, hogy jó. Sőt, pont a fonákja szokott kiderülni.

2013. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást: HMit ér a szép terítés, ha a kaja ehetetlen, amit felszolgálnak benne.
2013. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az gondolom nem jó módszer, ha nem írok vissza neki a következő napokba? De akkor hogy viselkedjek vele, hogy elérhetetlennek tűnjek?"


Ha valóban olyan vonzó és magabiztos, ahogy leírod, a legrosszabb dolog amit tehetsz, hogy megpróbálsz elérhetetlennek tűnni. Egy magabiztos és vonzó pasi tudja, hogy nincsenek elérhetetlen nők, ki fog röhögni ha elkezded játszani az eszed.


28/F

2013. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4nél a pont. Másképpen is elérhetetlenné tud válni egy nő.Nem a szokásos klisékkel.
2013. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyet típusú férfiaknál az elérhetetlenség megjátszása nem fog bejönni. Mosolyogni fog rajta és ha peched van, még ellened is fordítja: te nem írsz vissza, ő nem kezd el teperni utánad, te bepánikolsz, hogy elcseszted és vége is van, erre kapkodni fogsz és hülyeséget csinálni, csak hogy visszacsináld és máris hülyét csináltál magadból.


Az pedig, hogy nem írsz vissza, az nem elérhetetlenség, hanem csak szimpla bunkóság.

2013. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Annyi pasi van, mint égen a csillag. Nem értem ezt a nagy teperést. Nem ez az egyetlen faszi a világon..
2013. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!