Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyik jó barátom azt...

Az egyik jó barátom azt mondja legyek a szárnysegédje csajozásnál. OK. és ha lesz csaj, akkor leráz? Kihasználás ez vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szóló csajokra mentek rá hanem olyan lányokra akik ketten/többen vannak akkor neked is jutni fog punci. Még így is kihasználásnak érzed?
2013. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. Így nem. Csak hogy nekem alakulóban van egy komolyabb kapcsolatom. Még nem járok a csajjal, őt tényleg szeretem.
2013. szept. 5. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:

De tegyük fel, hogy neki összejön neked és "leráz". Ezt most komolyan kihasználásnak érzed? Azt mondtad "jó" barát. Két jó barát ennyit megtehet egymásért.

Igazán megérhetnéd, hogy ha összejön egy lánnyal, nyilván nem veled fog foglalkozni az éjszaka további részében. Te is ezt tennéd, nincs ebben semmi.

2013. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Valaki túl sok "Így jártam anyátokkal"-t néz...
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D
2013. szept. 5. 16:25
 6/6 anonim válasza:
Ő is megtenné érted ;)
2017. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!