Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te melyik lehetőséget választa...

Te melyik lehetőséget választanád?

Figyelt kérdés

Első : Osztálytárs (lány) velem egyidős(15),minden nap látom,nagyon aranyos :)


Második : Facebook-os kapcsolat 1évvel fiatalabb lányal,igazi képekkel,akit sokáig nem is láhatnék élőben :c..szintén tetszik és nagyon aranyos! :]


Ez a két választás áll előttem...nemtudom mitévő legyek :(



2013. szept. 4. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te k--ra kisgyerek vagy még és ha ennyi miatt választanád egyiket, vagy másikat, akkor inkább hagyd őket BÉKÉN!
2013. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Facebookon kapcsolatot fenntartani (ha az olyat lehet valódi kapcsolatnak nevezni), hogy nem is látjátok sűrűn egymást, szerintem hülyeség azt választani. Az osztálytárs közelebb van, mindennap tudtok értekezni, találkozni.
2013. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy azt aki ott van a közeledben.
2013. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Osztálytárssal kezdeni elég bátor döntés!
2013. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem semelyik sem a legjobb döntés.nem akarok bunkó lenni,nem szeretnélek megbántani,kérlek ne sértődj meg,jó szándékkal írom. 1.:osztálytárs:szinte mindennap látjátok egymást egész nap kb,nem nagyon lenne téma egy idő után.mert évközbe a legtöbb dolog a suliba történik ugyebár,és ha mindig mindent tudtok egymásról,akkor miről beszélgettek majd?/tudom,nem csak erről lehet,de hidd el,nagyon befolyásoló/ valószínűleg megunnátok egymást egy idő után,meg az osztálytársaitok sem hagynának titeket... 2.: facebookos kapcsolat:semmi érelme.persze tetszhet,lehet,hogy aranyos is,de ha nem tudtok találkozni,mi értelme?hamar bele lehet unni ebbe is.. próbálkozz mással szerintem.
2013. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van az ötös tökéletesen megfogalmazta a választ!
2013. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!