Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy csinálják azok a fiúk...

Hogy csinálják azok a fiúk vagy lányok akiknek van 200+ like a képein meg 500 ismerőse?

Figyelt kérdés

Hogy csinálják azok a fiúk vagy lányok (az életbe, suliba) akik úgymond 15-16-17 vagy teljesen mind1 milyen életkorú, hogy ismert, rengeteg haverja van? Szinte minden osztályból, korosztályból?


kicsit nehezen érthetően írtam le, de remélem ki tudjátok silabizálni



2013. szept. 5. 16:14
 1/10 anonim válasza:
81%

hírnév, testvér!

ehhez vagy:

-tele vagy (vannak anyádék) pénzzel és vannak tablettáid

vagy:

-megb*szatod magad mindegyikkel

2013. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mire gondolsz, de nem tudom hogy csinálják. Az igazat megvallva nem is érdekelnek. Én megmentettem a galaxist a pusztulástól Garrus Vakariannal az oldalamon és még csak egy tetves kitüntetést sem kaptam!
2013. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hátegyszerűem mépszerűek, jól néznek ki, piálnak köztük sokan,valami kurrva tehetségesek köztük valamiben azt kihasználják és így stb stb


neked mennyi van kérdező am hogy meg kellet ezt kérdezned?:D

2013. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem hogy lehet valakinek 2000 ismerőse, összesen nem ismerek annyi embert nemhogy facebook-on.
2013. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy bejelöl mindenkit vagy használ like cserélő oldalakat... pl addmefast ezzel több ezer követőt,likeot akármit lehet gyártani...
2013. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt azért kérdeztem mert most mentem egy középsuliba és van egy -két-három osztálytársam akiket a csajok meg a srácok istenítenek és nem csináltak vagy csinálnak semmi olyan jellegzetességet mint pl hangszeren játszanak profin vagy ilyesmi és ezt nem tudom megérteni. vannak nekem is haverjaim de nem annyi hogy mikor megérkezek rám tapadnak az emberek. értitek?
2013. szept. 5. 16:34
 7/10 anonim válasza:

hát akkor marad az én verzióm

(1.)

2013. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ovis koruk óta ismerik egymást vagy valami külön óráról pl. kosár, zongora... mindenhol lehet barátokat szeretni :) csak nyitottnak kell lenned. amúgy miért érdekel ennyire? nekem is van barátom, akit sokan ismernek és ő is kb. mindenkit :D szegény, én nem akarom, hogy ha elmegyek Árkádba akkor nem tudok úgy odajutni, hogy addig ne találkozzak 5 baráttal... nem túl jó, folyton mosolyogni és kérdezni, hogy vagy? mi van veled? én nem kívánom
2013. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja... 200 fős óvodai csoportja volt. :)
2013. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eljár otthonról a haverjaival, ismeri a bátyja/nővére haverjait, azokkal sok helyre jár és így rengeteg embert ismer meg, nyitott, simán elkezd beszélgetni idegenekkel, vicces, vagy legalább kedves. Nálunk akik népszerűek azok ezeket csinálják. Az sem árt ha mindig igényesen nézel ki, és persze szép vagy, hiszen sokan mennek külsőre ilyen dolgokban.
2013. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!