Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú egész nyáron nem...

Ha egy fiú egész nyáron nem hívott sehová, az eléggé felejtős, nem?

Figyelt kérdés

Akkor miért beszélünk még mindig chaten?

Kb. havonta találkoztunk előtte is, utolsó találkozásnál egyszer finoman simogatta a combomat, azt hagytam, később amikor sétáltunk, és átkarolt, azt is. A következő alkalommal már szabályosan markolgatta a combom, akkor ellöktem a kezét. Most ez lehet a baj? Ez még tavasszal volt..

Ugyanúgy beszélünk chaten, mint előtte. Ez nem mehet így tovább. Sokszor céloztam, hogy találkozzunk de semmi. Mondjam meg neki, hogy ne beszéljünk többet? 1 éve beszélünk már, nagyon nehéz lenne.. :(

19l


2013. szept. 5. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
ne szerencsétlenkedj, durr bele!
2013. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2013. szept. 5. 18:05
 3/4 anonim válasza:
"A következő alkalommal már szabályosan markolgatta a combom, akkor ellöktem a kezét." Én biztosan megsértődtem volna...Próbáld meg megbeszélni vele..Haragszik-e meg stb..
2013. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 1 éve nem feküdtél le vele akkor a hiba a te készülékedben van. Nem fog utánad senki se évekig tekerni.


Megjegyzem hónapokig sem hiszem.

2013. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!