Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg érdeklem ezt a srácot...

Tényleg érdeklem ezt a srácot vagy csak flörtölget, szórakozik?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre 1 héten 3 alkalommal szokott árut szállítani. Nagyon jól néz ki, de tudom hogy más lányoknak is udvarolgat. Megkérdezte a felettesem hogy mi a nevem, ha találkozunk mindig mosolyog meg bókolgat "hogy vagy? rég láttalak" mondta hogy be akar jelölni facen meg hogy milyen jól nézek ki fürdőruhában (van kint rólam ilyen kép) meg hogy ha kettesben lennék megmutatna nekem valamit (ja, szexről beszélgettünk) de amúgy nem tudom komolyan venni mert tudom hogy más csajoknak is bókolgat stb.
2013. szept. 5. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy, tehát nincs eszed. :D
2013. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs
2013. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tõle kérdezd!
2013. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam hogy van barátom már 2 éve. Én ezt elmondtam neki, de nem érdekli. Ugyanúgy mondja a flörtölős szövegeit.
2013. szept. 5. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:

tényleg ilyen buta vagy? már bocsi.

meg akar húzni ennyi. mekkora r*banc vagy amúgy. remélem nem az én barátnőm vagy. najó az én barátnőmnek van némi logikája, úgyhogy nem lehetsz az.

2013. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekled igen, és AZT akarja, de gondolom csak szórakoztat, ha tudja, hogy van barátod.
2013. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!