Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most Szerelmes belém vagy...

KérdezŐ?! kérdése:

Most Szerelmes belém vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 2 évvel idősebb lány, néha-néha össze futunk bulikban és olyan érthetetlen dolgokat művel hogy nem tudom hogy szerelmes e belém vagy csak szórakozik, nem túlzottan ismerjük egymást, de már gyerek korunkban is találkoztunk egy párszor. Szóval amiket művel pl. a fejét a vállamra dönti, a kezemhez nyomja a fenekét, combjait, vagy például hosszan átölel (ezt én is viszonoztam), de viszont más pasikkal is kever a buliban.. de velük nem csinál ilyeneket hogy a vállukra dönti a fejét max. csak ölelkezik velük hogy a karját a nyakába rakja a másik pasiknak. Azt tudom róla hogy nyár előtt még szakított az előző barátjával a csávó hibájából de most nem tudom hogy mit akar, jó csaj, kedvelem, és úgy érzem hogy szerelmes is vagyok bele, de ezt az egészet nem értem. Múltkor bejelölt Facebook-on, elakartam fogadni és a Facebook azt írta hogy már érvénytelen a link (gondolom törölte az ismerősnek jelölést). Aztán lehet hogy csak én látom rosszul a dolgokat és a régi pasiját még nem heverte ki, és ha szerelmes is lenne belém nem tudom hogy járnánk e mivel 2 évvel idősebb.


19/F.


2013. szept. 4. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik mert bevan rugva, annyira ne éld bele magad.
2013. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is úgy gondolom, ahogy te: még nem heverte ki az előző barátját.

A felszínen lehet, hogy jól titkolja, de szerintem pont az alkohol és/vagy a bulihangulat hozza ki belőle azt, hogy rátapadjon valakire, aki védelmezi és mellette van.


A következő buliban szerintem próbálj meg vele beszélgetni erről, hajrá!:)

2013. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, kamu válaszok. Döbbenet.
2013. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem szokott berúgni. Kerüli a piát.
2013. szept. 4. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha más pasi lenne ott akit ismer már régebb ota akkor vele csinalna.ha nem szokott rád bárgyun vigyorogni és nem jön zavarba a közeledben akkor nem szerelmes.
2013. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
illetve lehet azért pont veled csinalja mert haverként tekint rád és nem fél töle,hogy belezugsz nekem is vannak lány haverjaim egy kettö szokott ilyeneket csinalni velem de nem veszem komolyan
2013. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt már olyan hogy összefutottunk (nem buliba) és nagyon mosolygott.
2013. szept. 4. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
hát passz hivd el valahová amiröl lerí,hogy randevu (pl nem kosarazni) és kérdezd meg
2013. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!