Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki tetszik...

Van egy fiú aki tetszik hogyan kerüljek a közelébe?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon tetszik de eddig oszinten csak facebookon lattam , nagyon bejon es tok jokat hallottam rola..nagyon meg szeretnek vele ismerkedni de annak h pl barmilyen helyen veletlenul osszefussunk hat nagyon kicsi az eselye..meg gondolkodtam h milenne ha rairnek v valami de megis mit h " szia micsi" ? v " szia nem ismerkedunk meg" ez olyan hulyen jon ki meg olyan nyomulos..Szerintetek mit csinalajk ?

15/L


2013. szept. 6. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, írjál rá nyugodtan :) Mehet a zöld mancsi is :)
2013. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rendezd meg, hogy kirabolják és legyél ott megvédeni.
2013. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elöttem íróhoz, írj!
2013. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mármint az első posthoz. megelőztek... :D
2013. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom az otleteket , de megis ,hogy kezdejem ? csak mert nem akarom h azt gondolja h nyomulok v valami ?
2013. szept. 6. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:
De nem pont ezt szeretnéd? :D
2013. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van valami közös az érdeklődési körötökben?


Mert ha sorozatokat szeret nézni, akkor ráírhatsz hogy: láttam a profilodban, hogy sokat nézel sorozatot tudsz valamit ajánlani?... Igen? És meg is van neked? Igen? És tudnánk találkozni, hogy megkapjam és én is nézhessem?


Például. De lehet ezt zenére filmre akármire. Használd a névjegyben leírt információt drága.

2013. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem az jó, amit írtál, a "szia, nem ismerkedünk meg?".
2013. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Áh még nincs abban a korban. :)
2013. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat igen , mondjuk vannak kozos erdeklodesi koreink mert van egy helyi zenekar amit mindketten nagyon szeretunk meg ilyesmik :) amugy "utolso" ezt hogy ertetted h "meg nincs abban a korban" ? :D
2013. szept. 6. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!