Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok azokról akik a...

Mit gondoltok azokról akik a Facebookon játsszák a szájhőst mindenhez hozzászólnak a való életben meg meg se szólalnak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket hívom szutyokszarnak.
2013. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám pont az ellenkezője igaz:DFeszbukon kussolok, de a valo eletben pofazok:D
2013. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is viccesnek tartom az ilyen embereket. Én szerencsére a való életben is hozzászólok mindenhez.

De az ilyenen röhögök, meg aki bejelöl facebookon és nem köszön utána.

2013. szept. 6. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem őszintén szólva nem érdekelnek annyira, hogy külön foglalkozzam ilyen embercsoporttal :D Sosem jutottam el addig, hogy elkezdjek ezen gondolkodni
2013. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányosak.
2013. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 kezemen nem tudom már megszámolni, hány ilyen emberrel találkoztam eddig... de tényleg. Egyébként meg hidegen hagy, mert leszarom az ilyen embereket. Fogyatékos emberek amúgy sincsenek az ismerőseim között.
2013. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen telibeszart búvárruhás kocsog miatt van folyamatban levő ügyem, mert facén nekiállt pampogni, nem foglalkoztatott, utána már élőben is belémkötött, ekkor jó szájbavertem, amire eg feljelent. Hát miért rázza azt a rohadt pofonfát az ilyen, ha utána meg megkapja ami jár neki, és még ő van megsértődve?!
2013. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erről csak annyit, hogy

1. sokan azt hiszik, hogy a neten ha leírnak valamit, annak nem lesz következménye, pedig pont hogy ott a nagyobb esély erre, mivel szó elszáll, írás megmarad.

2. Azért ilyen nagy a szájuk neten, mert ott nem kell szemtől szembe mondaniuk a tutit és nem tudod őt pofán verni.

3. Gyáva kukacok, akik csak neten nyitják ki a szájukat, de a való életben meg besz@rik.

2013. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!