Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi lehet vele?...

Szerintetek mi lehet vele? Miért csinálja ezt velem? . Akarhat tőlem valamit így is? Véleményeznétek nekem a szitut? Tanácsot szeretnék

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy srác aki bejön,és nem értem a viselkedését ,hogy most mit akarhat. Az van ,hogy egyszer dîcsérget hogy milyen szép csinos vagyok meg hogy hogy tetszem neki,meg jól érzi velem magát,de lépni nem lép. Aztán,meg azt mondja ,hogy találkozgat a volt barátnőjével,hogy iszogatnak meg ilyenek,mert a csaj vissza akar menni hozzá,én megkérdeztem és mit mondtál rá ,ő azt hogy nem hülye,de nem értem akkpr most mért viselkedik velem ilyen aranyosan,tökre bele bolondultam,úgy volt ,hogy elmondom neki,hogy szeretem ,meg megpróbálhatnánk együtt,de így nem mertem ,hogy a volt barátnőjéről beszélt. Akarhat még tőle valamit?? Vagy mit tegyek? Beszéljek vele?

2013. szept. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint ki akar csikarni belőled valamilyen reakciót. Azaz, feltételezem, féltékennyé akar tenni. Lépj, próba cseresznye. (Mielőtt a másik elhalássza előled.)
2013. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Lehet csak azt hiszi attól menőbbnek fogod nézni hogyha a volt csajáról beszél, de lehet az is még mindig szerelmes veled meg csak le akar feküdni, meg ezer millió dolgot...
2013. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én mondjuk egyszer beszéltem neki arról ,hogy a kollegája hazavitt ( ő is férfi) meg milyen rendes velem meg én is próbáltam őt egy kicsit féltékennyé tenni kicsit. Meg mindig kérdezi,hogy ugye nem volt semmi közöttünk a kollégájával.
2013. szept. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!