Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ez ellen tenni valamit,...

Lehet ez ellen tenni valamit, vagy ez már örökre így marad?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony, gizda fiú vagyok és nekem csak a nagyon alaacsony, karcsú lányok jönnek be, pici, feszes cickókkal, kerek, formás fenékkel. Gondolom, ha magas lennék, nekem is a magas, nagy súlyúl lányok jönnének be igaz? Csak az a baj, hogy kevés olyan lányt látok, aki őszintén vonz engem, azok is általában 12-14 évesek max. :/ Ilyen fiatal lányokkal meg úgysem lehet komoly kapcsolat.
2013. szept. 7. 13:03
 1/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:

"karcsú lányok jönnek be, pici, feszes cickókkal, kerek, formás fenékkel"


Ez szerintem igaz minden férfira a Földön, szóval csak a magasság ami igazán preferenciád, viszont ez


"ha magas lennék, nekem is a magas, nagy súlyúl lányok jönnének be"


abszolút nem igaz, nézd meg például ezt

[link]

2013. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy a külsőd megváltozna még az ízlésed nem de nekem is az ilyen csajok jönnek be bár én nem vagyok gizda inkább normális de sportos és 165 cm magas sem vagyok 16/f
2013. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!