Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egyedül bulizni?

Hogy lehet egyedül bulizni?

Figyelt kérdés

Sajnos minden ismerősöm megállapodott,egyedül vok,nem akarok antiszociális lenni,pedig ezelőtt rengeteget buliztam a barátaimmal.mit tegyek?

24\F


2013. szept. 7. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Be kell csajozni... :/ Szervezz egy bulit az ismerőseiddel és próbálj keresni egy szép és okos lányt :)
2013. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyel egyedül és törődj a bulival aztán majd lesz valami XD Nekem néha bejön. Sok szerencsét!!
2013. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írja!
2013. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyedül még sose buliztam,inkább ismerkedni kéne,bár nem gondoltam,hogy eljön ez az idő is :(
2013. szept. 7. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom elég furcsa lehet pláne ha társaság után csinálod de megéri XD Ja meg ne csajozni menny mert akkor nagyon izadsászagú lesz a dolog és nem fog menni. Lazulj élvezd a bulit és menni fog magától.
2013. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet meglepő lesz amit mondok de ha piálni akarsz és berúgni egyedül menj. Alap hogy kapni fogsz a piájukból ha jól összehaverkodsz velük. Ha csajozni akarsz akkor is egyedül menj vagy még egy haverral (pl. akit megismertél).

Egy szó mint száz, szerintem egyedül jobb menni (de barátokkal is jó). :D

2013. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam egyedül. Vagyis egyedül mentem, de nem egyedül jöttem haza. :) Nem rossz az, van jó oldala is, például hogy nem kell másokhoz igazodni, oda és akkor mész, amikor akarsz. Meg kell próbálni, és majd meglátod, mi sül ki belőle. Hajrá!
2013. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit elkeserítő,sajnos,de ez is bekövetkezett :(
2013. szept. 7. 21:01
 9/11 anonim válasza:
az hogy ismerőseid megálapodtak attol még tarthadod velük a kapcsolatot bulizhatsz velük tudod ismerősöm ismerőse egyedül van.....
2013. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es a széppel még nem lenne gond de az okossal :)


All the best :)

2013. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!