Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha nekem csak a...

Normális, ha nekem csak a tini lányok vagy a korombeli, de fiatalos, pici csajok jönnek, ha én magam is elég fiatalos vagyok és sokkal fiatalabbnak szoktak nézni, ráadásul nem is vagyok nagy darab és magas sem?

Figyelt kérdés
Azért is szeretem a fiatal, tini lányokat, mert velük jobban lehet hülyéskedni is, míg a koromlbeliek annyira komolyak és prűdek, hogy elunom magam mellettük. Én is eléggé gyerek vagyok még belül meg külsőre is, de tudok komoly is lenni persze.
2013. jún. 19. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szóval azért szereted a fiatalabbakat, mert a korodbeliek lesz@rnak.. hát ne haragudj a megjegyzésedért ( prűd ), meg is érdemled, hogy azt kapd tőlük.. más dolog az, hogy neked nem nőtt be a fejed lágya..
2013. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy bizonyos kortól elfogadható. Normálisnak is lehet nevezni, mert ízlések és pofonok, ha benned úgy alakult ki, hogy zsong benned az energia és fiatalnak érzed magad, egyáltalán nem kell szigorúan húszon-harmincéves (nem tudom mennyi vagy) emberek társaságát élvezned, sokan tényleg elég búval baszottak és komolyak ahhoz, hogy feloldódjanak veled és egyszerűen csak jól érezzék magukat. Ellenérzést fog kiváltani a korosztályodból, de azzal sokat nem kezdhetsz.
2013. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, nemigazán helyes a következtetés. A korabelieket sz.arja le a kérdező és nem fordítva. Én is így vagyok vele. 35 éves vagyok, de olyan 28-nak nézek ki. A 22-28 éves korosztályt szeretem. Az idősebbek már szarul néznek ki és be vannak savanyodva (tisztelet a kivételnek).
2013. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért szereted a tini lányokat, mert még nincsenek elvárásaid veled kapcsolatban. (magyarán nem várják, hogy tegyél le az asztalra valamit emberileg, ugyanis örülnek annak, hogy a csöpp farkad beléjük mártogatod.)

Majd felnősz. :D

2013. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy az idősebb korosztály nem szereti a szexet, csak már kevés ahhoz, hogy elbűvölje őket :D
2013. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor az idősebb korosztály keressen 50 pluszos pasikat, akiknek már nem folyton a szexen jár az agya.
2013. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!