Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, a kisebb, vagy a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a kisebb, vagy a nagyobb mell a jobb? Mit szerettek jobban, ha van mit fogni egy lányon, vagy ha sovány?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Közepes.

A nagy csúnya.

Közepes

Nem jó ha csontsovány az sem ha egy disznó.:)

2013. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%
Én azt szeretem mikor kisebb mint át átlag. A túl nagy gusztustalan :D ?/F
2013. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Kisebb, A-B kosár untig elég. De a mell az egyik utolsó dolog, ami érdekel egy lányon.
2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%

engem annyira nem érdekel mekkora melle, v milyen a formája, ugyan is egy lányban nem a mell a lényeg, nem a mellét fogom ölelgetni, meg nem a mellével akarok beszélgetni, ha van benne ami megfog a többi nem érdekel, ha olyan csávó hajt rád akit a melled mérete érdekel az csak meg akar d*gni


26/F

2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
elmondom neked: az arányosságot és a feszességet szeretik. az esztétikát. ez lehet 50kilós is meg 80 is.
2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha már mindenképpen dönteni kell akkor legyen normál méretű, ha ez sem elfogadható opció akkor inkább kisebb. Lehet egy mell kicsi de nagyon szép formás és esztétikus ami egyben izgató is. Én nem hiszem hogy nagy jelentősége van egy nő mellének, nem ez a legfontosabb. Személy szerint nem rajongok az óriás csöcsökért persze ha a természet azt adta a páromnak azért nem tiltakozok. De úgy vélem nem ez a legfontosabb.

23/F

2013. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

a mell szinte mind1 azért legyen de túl nagy

ne legyen csont kollekció de azért xxxxxxl se

2013. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon ritka az olyan nagy mell ami jól is néz ki. A legtöbb megereszkedett, strias lefelé néző parizer bimbókkal. Inkább legyen kicsi de feszes.
2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, kösz:)
2013. jún. 2. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
A mell kb a huszadik dolog, ami érdekel egy lányon. Az a lényeg, hogy magát a nőt szeressem, a melle már annyira mellékes dolog, hogyha a lányt szeretem, akkor felőlem bármilyen melle lehet, azzal együtt is szeretni fogom.
2013. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!