Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy szeretném egy lány lábát...

Úgy szeretném egy lány lábát az ölemben tartani és masszírozni. Hol találhatnék ehhez partnert?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Fétis?
2013. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu
2013. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez édes :) Nekem jól esne :D
2013. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
Szerintem menj el egy valódi talpmasszázs tanfolyamra. Még jobb ha egyéb (lazító, sport, stb.) rendes masszázst is megtanulod. Akkor szerintem találsz egy csomó partnert ehhez és még olyat is aki fizet érte. :D
2013. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is elmondhatnám magamról. Tapasztalataim alapján azonban kevés csaj van oda az efféle dolgokért. Vagy csak én fogtam mindig ki azokat, akik nem szerették volna.


Bárhol. A csajok nem rohangálnak fejükön táblával, h "gyere és masszírozd a talpam, hagyom, ó igen". Szóval érted?! Ha fizetőset akarsz, arra is kaptál már választ.


31/F

2013. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Itt vagyok én neked. Nem lesz könnyű, de azt hiszem eltűrőm. :)
2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkeresnél privátban? :)
2013. okt. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!