Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy fiuval...

Megismerkedtem egy fiuval csak az a probléma hogy az ország másik felén lakik . Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hajlandó vagy-e bevállalni az ingázást, ha megoldható egyáltalán. Ér neked ennyit ez a srác? Neki érne ennyit? Mert ha akarjátok, megoldható, kérdéses, mennyire fontos ez a dolog nektek.
2013. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is az ország másik felén lakik és már 2 éve távkapcsolatba élünk. Ha van elég pénzetek, akkor nem olyan nagy probléma meg, ha idősebbek vagytok már. Például nekem barátnőm leszokott jönni hetekre és itt van nálunk:) Így egyáltalán nem válik unalmassá a kapcsolat ráadásul van szabadidőd is másra. Útiköltséget meg felóba fizetjük.
2013. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát van negatív, meg pozitív példám is rá. Pl. bátyám barátnője Nyíregyházán lakik, mi meg pestiek vagyunk, mégis jól megvannak egy éve. De nagyon drága ugye az utazás.

Nekem volt két távkapcsolatom, ami nem működött (az egyikben csak Budapest másik felén lakott az illető, mégis 2 óra volt az út :S) Szóval ennyi tanácsot tudok adni.

2013. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha fontosak vagytok egymásnak,akkor próbáljátok meg.:)
2013. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!