Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, szép, csinos. Sokat szoktunk beszélni, de azt érzem nem tekint rám, még barátként sem. Nekem viszont nagyon tetszik. Félek megkockáztatni azt, hogy szemtől szembe megmondom a dolgokat. De félő hogy, kiröhög, megaláz, stb. Már 3 éve szerelmes vagyok belé, és minden éjjel fájó szívvel fekszem le, hogy ismét nem mondtam meg neki. Ráadásul most jött egy új srác az osztályba és hát sokat vannak együtt. Az irigységtől nagyon fáj a gyomrom és a szívem.

Nagyon várom a válaszokat, troll kommenteket, ha lehet ne.


2013. szept. 9. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én így voltam egy lánnyal 11 évig. Csak a saját tapasztalatomat tudom biztosra, ha nem mész oda akkor lekötöd mással a figyelmed és idővel elfelejted.

De, ha én megint ott, abban a helyzetben lennék ennyi ésszel akkor biztos beszélnék vele erről és megmondanám neki, még akkor is, ha csak 7 éves voltam.

2013. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Tedd fel a következő kérdést magadnak. Később mennyire fogod bánni hogy nem tetted meg?

Ha erre tudsz észre magyarázatot adni ami nem hitegetés akkor hagyd, az összes többi kifogás.

Vegyél erőt bátorságot fogj egy tábla csokit lepd meg és mond meg neki. Értékelni fogja ha meg elküld meg aláz stb... akkor egy jelentéktelen alak aki semmibe veszi mások érzéseit, akkor sajnos az ilyen emberen túl kell tenned magad és élni tovább az életet. Nem szabad rágódni rajta mert csak saját magad emészted fel vele ha sokat rágódsz ezen.

Puding próbája az evés, bízz magadban és sikered lesz, így vagy úgy de sikernek könyveld el. Később megérted, és ne bánkódj utána.

20/f

2013. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Köszi a választ.

2# 2 éve próbálom magamat túl tenni rajta, de nem megy, és szerintem nem is fog menni. Köszi a választ.

2013. szept. 9. 18:21
 4/8 anonim válasza:

2. vagyok


akkor hajrá dobd be magad, és az segíteni fog :)

Ha nem jön be akkor tudd hogy vak vágány volt, ha bejön lett egy párod, ne haboz mert ha más viszi el akkor hoppon maradsz. És csak bánkódsz utána.

Próbát megér.

Sok sikert bízz magadban, én bízom benned!!

2013. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

remélem olyan lányt választottál a szerelmednek, aki nem fog "kiröhögni és megalázni", ahogy írtad. méltatlan lenne a szerelmedre.

én 29L vagyok és mai fejemmel és eszemmel mindent kimondok a másiknak. megtanultam, hogy a bizonytalanságnál nincs rosszabb. én bátorítalak arra, hogy mondd el neki még ha félsz akkor is. talán ne kezdd a teljes valósággal és ne fedd fel az érzelmeidet egészen. ha nyitott rá, akkor már elmondhatnád, hogy szerelemmel gondolsz rá.

én nagyon szurkolok neked

2013. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem vagyok valami "Adonisz", így nagy az esély rá, hogy kiröhög, és tovább sétál. Nem igazán fogom tudni elfelejteni, próbáltam nem egyszer, más lányoknál, akik vallottak nekem, megpróbáltam, de nem éreztem jól magam, nem volt olyan mint vele lenne.
2013. szept. 9. 18:54
 7/8 anonim válasza:
5. vagyok. ne ess abba a hibába, hogy csupa jó tulajdonsággal ruházod fel. mással is lehetne ugyanolyan jó
2013. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mással nekem nem volt jó. 3 éve nem jó nekem sehogy sem.
2013. szept. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!