Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti egy ilyen ellenére...

Lányok, ti egy ilyen ellenére azért ismerkednétek egy sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval tegyük fel hogy épp mondjuk egy buli van, és épp egy szimpi sráccal beszélgettek. Aztán egyszer valami miatt le kell hajolnia a fiúnak vagy ilyesmi, és mikor feltűrődik a pólója azt látjátok hogy pelenkát hord (egyészségügyi okokból nyilván..). Ezt látván "kiábrándulnátok" egy fiúból? Mi lenne a benyomásotok róla? Ott hagynátok? Kort írjatok lényszi :) Köszi. 20F
2013. szept. 9. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes helyzet :). Nem tudom, hogy mit csinálnék, mert még nem voltam ilyen helyzetbe, de, ha nem tudom, hogy miért hordja, nem ítélek el senkit első látásra. :) Ez nem kizáró ok, ha hosszú kapcsolatot szeretnék! :)
2013. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Még nem kerültem ilyen helyzetbe és valszeg hagynám..de ha 1000x jobban tetszik mint bárki más eddig akkor szerintem túl tudnék lendülni rajta..:)
2013. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Milyen egészségügyi ok?
2013. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hhólyag gyengesége miatt vizelettartási gond.
2013. szept. 9. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom..mármint ez gondolom kihat azért a mindennapokra..és nem tudok egyértelmű igent vagy nemet mondani mert ez nagyon attol fugg milyen a srac
2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom alapból nem lehet könnyű az élete, nem tudom, milyen lehet így az önértékelése, de emiatt nem hagynék ott egy srácot, nem az ő hibája, ettől még élhet szép életet, nem kell, hogy ez határozzon meg mindent. Ha nem jönne be, enélkül is otthagynám, ha szimpi, emiatt nem változna nálam az, ahogy addig láttam :)
2013. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogyha rád nézek beszarok olyan szép vagy.
2013. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!