Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért nem akartok...

Lányok, miért nem akartok ismerkendi itt is például az olyan fiúakkal, akik ilyen szeretgetős típusok és kedvesek, miért utasítjátok el őket?

Figyelt kérdés
Például nem egy fiúnál olvastam a kérdse alatt, hogy a lányok tök elutasítaóak meg úgy bánnak vele, mintha valami rossz ember lenne csak, met mondjuk szeretne megölelni egy lányt meg. Tényleg ezek a rossz fiúk amenők, ezek szerint nekem is jól megkéne vernem a lányokat, hogy vonzódjanak hozáám? Mert én is kedves, udvarias fiú vagyok és mindig átnénzenk rajtam a lányok, de az ilyen rossz fiúkhoz meg ösztönösen vonzódnak. Elegem van már, hogy csak alfahímeknek lehet barátnője. Eddig csak úgy volt sikerem a lányoknál, ha én is ilyen rossz fiúként viselkdetme, de hát így sosem adhatom önmagam? Egy lány sem vevő egy kedves, érző szívű , családra vágyó fiúra?
2013. szept. 10. 21:32
1 2
 1/13 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Nagy bajban vagy,ha azt gondolod,az a kemény srác,aki veri a nőjét.Engem majdnem megölt,úgy megvert és megrugdosott a volt barátom,és az emberek el sem tudják ezt hinni róla,olyannyira udvarias és előzékeny a kis cukifalat mindenkivel.Bezzeg otthon őrjöngött a négy fal közt.

Ne általánosíts,nézd meg a mostani "alfahímeket" :D A lányok igenis kedvességre vágynak,legalábbis a legtöbbjük,csak rossz helyen keresgélsz,ez lehet az oka.Érettebb,felnőttebb lányokkal kezdjél,és hátha.:)

2013. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve picinyem.

Az hogy valaki szeretgetős, és az, hogy valaki nőverő, ég és föld. Tudod van az a típus is, aki nem bántana egy lányt, de nem veszi fel a női bújós szerepet, nem az a nyáltengerben csónakázó szirupköpő. Na, én ezt a fajtát keresem.


Egyébként meg de, add önmagad, de azét én átgondolnám, hogy ha ennyire nem jön be valami, ott akkor lehet a te módszered a gázos. Nem tudom hány éves vagy, én 22, de a korombeliek falnak futnak az olyan pasiktól, akik nyáladzanak, családot akarnak alapítani, házasságot tervezgetnek, tehát azt érzik, hogy a párjuk rájuk telepszik.

2013. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én meg felteszek neked egy kérdést.

Mi férfiak sem vagyunk kivételek. Elutasítunk ronda és kövér lányokat még akkor is, ha kedvesek és jó a humorérzékük is.

2013. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En nem utasítom el a kövér ronda lányokat :) Írjatok ducik
2013. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen málészájúak mindig itt sírnak GYIKon. Azért nem kedvelnek, mert egy báb vagy, akit oda tesznek, ahova akarnak. Néha sokkal pikánsabb tud lenni egy kis kölcsönös csipkelődés, mint ez a nyálaskodás, hogy "senkinek nem kell érzelmes, szeretgetős, ölelgetős fiú". Kell ez is, de ne csak ennyi legyen már benne, hogy 0-24-ben csüng rajta, mint egy újszülött orangután. És nagyon sajnállak, ha szerinted meg kell verni egy nőt, hogy tiszteljen, szerintem ha kölcsönösen megadod neki az egyenrangú partner szerepét, mind vitákban, beszélgetésekben, mind pedig fontosabb döntésekben azt sokkal jobban preferálják, de ez csak az én szerény véleményem... :)
2013. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5.! Hány éves vagy? Tetszik a gondolkodásod.:) (2. voltam)
2013. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19 leszek, mindig többnek gondolnak... :)
2013. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elötem szólonak teljesen igazat adok. Most nem azert hogy hirdesem magam, de ki nem álhatom az olyan fiúkat akik bunkoskodnak a lányokat, mert azt hiszopik az a jó néhany csitri meg bukik is a hülyeségre. -.-''

Egy normális meg észnél levő lánynak érzelem, törödés, kedvesek, oda figyelés, bizalom kell. Nekem mondjuk ezek az alapok. :)

Olyan helyen keresgélj ahhol szeretetre vágyó lanyok vannak. Azok merre vannak nem tudom sajna azt nem tudom meg mondani. :/

De sok sikert, remelem találsz magadnak olyat akit szeretnel


17L

2013. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 8 te minden kérdés alatt hirdeted magad, szánalmas:D:D
2013. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Bocsi, de alig szoktam kérdésekre válaszolni. Ez egy kivételes eset volt.

Sztem meg te vagy a szánalmas, mert a kerdező kicsit sem arra volt kíváncsi, hogy tudsz interneten beszolni bunkó modon másnak.

2013. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!