Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyerjem vissza az...

Hogyan nyerjem vissza az önbizalmam és hogyan kezdeményezzek, hogy megismerjek új embereket?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja lett vége az első tartós kapcsolatomnak (2 év)

Most nem találom sehol a helyem, be vagyok zárkózva és nincs semmi önbizalmam arra hogy nyissak mások felé.

A közeli ismerőseim azt mondják, hogy nem vagyok egy esetlen ember, de én nem tudok átlendülni ezen a ponton, hogy nyissak mások felé.

Segítsetek, hogyan változzak meg?

21/F



2013. szept. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy üveg viszkit. jófélét.
2013. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok annyira oda az alkoholért, legalábbis részegre nem szeretem inni magam
2013. szept. 11. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem kívánságműsor.
2013. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fizessél mindenkinek egy nőt meg piát.
2013. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha jól nézel ki majd nyomulnak a csajok csak engedni kell
2013. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajna nem vagyok DiCaprio, de azért egy Gollam sem.

Átlagosnak mondanám, bár ezt én így nem tudom magamról megállapítani kinek mi a véleménye.

2013. szept. 13. 21:47
 7/7 anonim válasza:

Először is tüntess el mindent, ami RÁ emlékeztet, tiltsd le facebookon, kerüld el őt!


Ezt apródonként kell helyrehozni. Menj ki az utcára, köszönj idegen embereknek, kérdezz a néptől hülye kérdéseket, például "miért nem sárga az ég"? Ettől kommunikatívabb leszel, megjön az önbizalmad.


Mosolyogj! A vidám emberekkel könnyebben barátkoznak. Olvass minden nap valami vidám hangulatú könyvet, nézz vigjátékokat (semmi szomorút).

2013. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!