Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Tegnap rám...

Mit csináljak? Tegnap rám mosolygott egy lány a vonaton

Figyelt kérdés
Már többször is láttam általában egy szerelvényen utazunk, és tegnap rám mosolygott többször is. Gondoltam ma odamegyek hozzá, de mégis mit mondjak?
2013. szept. 11. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
"Szia, te is ezen a szerelvényen utazol?"
2013. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség :D hát persze hogy ezen utazik ez hülye kérdés.
2013. szept. 11. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle akar e masinisztafeleség lenni!
2013. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönj neki és kérdezd meg tőle,nem zavarja,ha leülsz mellé.?Ha megengedi,hogy mellé ülj,akkor úgyis szóba elegyedtek,jön magától a dolog sztem.
2013. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy meddig utazik.
2013. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik vagon késik így átjöttem ide. Úgy látom már csak itt van hely, leülhetek?


Kicsit fogyatékosan poénkodós, de legalább nem tolakodó.

2013. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
betanult sablondumával odamenni gázabb mintha ott szerencsétlenkednél össze vmit magadtól.....én ritkán járok haza hétvégente de akkor 6 órát utazom és eddig mindig sikerült beszélgetésbe elegyednem idegen nőkkel és élvezni ezt a hosszú utat szóval nem kel beszarni az emberektől ők is szeretnek beszélni és nem csak kinézni a fejükből az út során :) de ez helyzetfüggő h mivel indíts....volt már h az időjárásból indult ki, volt h abból h végre hétvége, alig várom otthonlegyek, volt h aludtam és felébredtem , leült mellém egy csajszi és úgy kezdtem h de jó volt aludni pár órát mert milyen pörgős heteim voltak,...... bármi mesélj valamit magadról, vagy kérdezzz valamit h mondjuk azt a felsőjét hol vette mert a nővérednek szülinpaja van és meg akarod lepni legyél kreatív :) ha bejössz neki mondhatsz bármilyen béna dumát beszélgetni fog veled ha meg nem jössz be neki lehazudhatod a csillagos egeket is akkor se akar veled beszélni :D
2013. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg mit mosolyog neked, mert úgy érzed veszélyeztet a mosolya.
2013. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 8 puszi, G. cica
2013. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!