Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves vagyok (fiú), nagyon...

12 éves vagyok (fiú), nagyon tetszik egy lány, de hogyan tovább? Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 18:39
 1/6 anonim válasza:
Először is, osztálytárs, egy suliba jártok, aedzésen találkoztatok, vagy csak a buszon szoktad látni? Írdd le kicsit rászletesebbn a szitut! 12/l
2013. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:'D
2013. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én 12 éves lány vagyok és én annak örülnék ha egy srác odajönne és nem félne a választól...mert a legtöbb lány (ahogy én is) nem a külső alapján választ :)
2013. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza, engem is ez nyűgözne le :)

13L

2013. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársam
2013. szept. 11. 20:59
 6/6 I'm Sexy válasza:
Kezdj el vele rendszeresen dumálni... előző válaszoló privátcheat? Egyenlőre ez az első lépés ne rajongd körül minden másodpercben de majd ha jobban össze haverkodtatok kisérd haza sétáljatok hívd el fagyizni stb
2013. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!