Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen alkatú lányokkal szeretn...

Ilyen alkatú lányokkal szeretnék ismerkedni, KÉP! Itt gyk-rol valaki?

Figyelt kérdés
22/F és Budapestiek között keresgélnék

2013. szept. 12. 13:59
1 2
 11/17 hausmeister válasza:

Épp azért kell mondanom, hogy egészséges, mert sok hozzád hasonló "akaratbajnok" (akit megnéznék az élet más területein is) olyanokat ír, hogy "lötyög egy szar" - miközben a képen szereplő hölgyek BMI-je láthatóan a makkegészséges tartományban van.

Csak a "lötyög egy szar" felkavarja a formálódó testképű és önbizalmú lányokat, akiknek ettől BETEG lesz a testképük, a lelkük, és végül - az anorexia révén - a testük is.

Mondd, hogy nincs igazam...


(A valóban két székről is lefolyó zsírdisznókkal - már ha ez tényleg az ő választásuk következménye - kapcsolatban viszont Veled egy véleményen vagyok.)

2014. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
14:02,egyetértek és támogatom :-)
2014. febr. 6. 14:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt anorexiáról? Én arról beszélek hogy az az egészséges ha valaki izmos erős feszes, vékony de formás nem pedig a csontkollekciókról. Az anorexiásak még rosszabbak. Egyébként ha "akaratbajnokról" besszélünk (tudom a testépítő is túlzás de itt most az akaratról van szó) akkor nézd meg Arnold Schwarzeneggert ő miket elért az élet más területein is és ez rengeteg sportolóval hasonlóan van. Valószínűleg az élet más területein is jobban teljesítenek az ilyen "akaratbajnokok" mint azok akikben semmi akaraterő nincs arra sem hogy nézzen ki valahogy. A BMI pedig csak egy dolog, aki izmos azt is lehet túlsúlyosnak állítják be ennek alapján mivel az is nehéz, közben pedig makk egészséges és tele van energiával. Szóval csak nyugtasd magad a táblázatoddal és azzal hogy az az egészséges ha valaki löttyedt mert aki nem löttyedt az bizony csak anorexiás lehet szerinted. Kérlek cáfold meg ha nincs igazam szerinted.
2014. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 hausmeister válasza:
Ó nem, messzemenően egyetértek Veled, a sportolók egyéb sikereit illetően is. Örülök, nagyon kellemesen csalódtam Benned :)
2014. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, h nagy darabok, vagy molett! De semmiképpen sem dagadt. Mondjuk én kicsi vagyok, nekem másak az arányok!
2014. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
19:44, te milyen vagy? :-)
2014. febr. 19. 19:51
 17/17 anonim ***** válasza:
Alacsony, szálkás testalkatú. Szal engem zavarba ejtene egy ekkora lány. :/
2014. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!