Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tovább? Van egy srác,...

Hogyan tovább? Van egy srác, aki, ha gyakorlaton van, köszön ha ott vagyok és a suliban is mindig köszön. Nagy nehezen megtaláltam fbn bejelöltem, rögtön visszajelölt írt.

Figyelt kérdés
Délutántól estig beszéltünk, másnap is. Vagyis minden nap, amióta bejelöltem (3nap). Azt tudom, hogy tetszek neki, meg nekem is ő. De, hogy lehet elérni, hogy kezdeményezzen találkozót vagy suliba, meg hasonlókat?

2013. szept. 13. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden nap beszéltek, akkor talán arról is szó lehetne, hogy ő hova jár szívesen szórakozni. Vagy ez a téma még nem volt soron?
2013. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én ritkán járok bulikba, szerintem ő sem sokszor. Ma még nem beszéltünk, mert gyakorlaton van. Nem tudom, hogy fog-e írni. Vagy, ha én írok, az nagyon gáz?
2013. szept. 13. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. Ne görcsölj, és nem baj, ha kifejezed az érdeklődésed.
2013. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kerdezd meg h hova szerete eljarni, vissza fog kerdezni, egyebkent h bejossz neki akk o fogja felhozni a talalkozot tuti. velem legalabbis ez volt mindig. kerdezte merre lakom, elmondtam, o elmondta merre, aztan egyszercsak felhozta a temat...kar h mindre nemet mondtam eddig xD
2013. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!