Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha pl titeket leszólít...

Lányok, ha pl titeket leszólít valaki héven/metrón/ akkor hogyan reagálnátok? Mit néznétek meg először? Vagy bele se mennétek ilyenbe?

Figyelt kérdés
Spec én arra gondolok ha van srác aki oda megy hozzátok és megkérdezi a nevetek/telefonszámotok hogy reagálnátokrá? (szeretnék már barátnőt discoba meg nem járok acélbetétbe meg ilyenekbe be se engednének :DD )
2013. szept. 13. 17:28
 1/4 szelena97 ***** válasza:
100%
Ne rögtön a nevét vagy a telefonszámát kérdezd, először csak ülj le mellé, köszönj szépen, kérdezd meg hogy hogy van stb. :)
2013. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lazán reagálnék, nem vagyok egy pirongó, idegbajos típus.


Elsőnek? Azt lesném, milyen zoknid van. És ha nem tetszik, nem is beszélnék veled! ...Valószínűsítem először mindenki az arcodba bámulna, tekintve, hogy mégis ki a fene jött zargatni. :) De csatlakozom az elsőhöz azon szempontból, hogy ne kapásból a számát kérdezd meg, hanem, hogy egyáltalán leülhetsz-e mellé.

2013. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megyek bele ilyenbe. Nem azért járok az utcára, hogy megismerkedjek valakivel. A nevemet, telefonszámomat meg főleg nem adom meg idegeneknek, téged erre nem tanított anyukád?
2013. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
nekem nem tetszene. az olyan pasi, aki random leszólít lányokat, az olyan is... nekem nem kell.
2013. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!