Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek ismerkedni? 23F 6...

Hölgyek ismerkedni? 23F 6 hónap magány után önmagamat és társamat keresem ebben a rohanó világban.

Figyelt kérdés

6 hónap magány után önmagamat és társamat keresem ebben a rohanó világban. Szkeptikus vagyok, de ki tudja.... ezért inkább csak beszélgetek, beszélgetnék NORMÁLIS nőkkel.


Egy 90-es limitált szériás, jó állapotú összetört szívű kedves férfi ingyen elvihető. Csakis kedves, közvetlen és életvidám NŐknek ajánlva! :)


Na de komolyra fordítva a szót. Röviden tömören magamról: Egy kedves, normális, épelméjű, józan életet élő, egyedülálló srác vagyok. A vendéglátásban dolgozom, jelenleg 2 vendéglátóegység tulajdonosaként.... nem szeretem a sablonos bemutatkozásokat és a hely is kevés, hogy pár mondatban bemutatkozzam, szóval ismerj meg


2013. szept. 13. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
tudtommal ez nem egy társkereső oldal.. miért nem ott keresel társat?
2013. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó kérdés:)
2013. szept. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!