Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni meddő...

Hol tudnék ismerkedni meddő nőkkel, akinek nem lehet gyereke eü. Okokból?

Figyelt kérdés
Sajnos eddigi párkapcsolataimnak (többnyire) a gyermekvállalás kérdése okozta a végzetét :/ kezdem unni hogy egy idő után így mindenkit elvesztek,kénytelen vagyok elengedni bármennyire is szeretem :-( , jó lenne megismerni egy nőt akinek nem lehet gyereke

2013. szept. 14. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a meddő nők ezt olyan büszkén vállalnák...
2013. szept. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne reménykedj...


Akinek elvileg nem lehet gyereke, az gyakran még jobban vágyik rá. És mindent megtesz, hogy lehessen, ma már elég sok helyzetet meg tud oldani az orvostudomány.

2013. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont én nem szeretnék,de nem csak most jelenleg,később sem,soha! Még csak nem is anyagi okból,nem is a felelősség miatt,egyszerűen elvből nem,de a szerelemre én is vágyok...én teljesértékű NŐ ként tekintenék egy meddő nőre,mert nekem ő jelentené a hosszútávú boldogságot!
2013. szept. 14. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meddő legyen,a nők között is van olyan aki nem akar gyermeket.
2013. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor roppant egyszerű a téma... köttesd el magad. És minden kapcsolat elején tisztázd, hogy neked nem lehet gyereked.


Aki így is kitart, az lesz az ideális...

2013. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Való igaz,de legkésőbb 40 évesen meggondolják magukat mind akinek lehet! (Tapasztalat) /Kapuzárás/ és totál képes érte felforgatni az életét,a házasságát,eldobni mindent...
2013. szept. 14. 00:40
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Missi_Key ***** válasza:
vigyázz azért..a meddők meg jöhetnek azzal h örökbe akarnak fogadni egy gyereket...amúgy ha valak ezzel jön fogadjatok együtt örökbe egy menhelyi kutyit..olyant akivel tudod h nem lehet bíni és nem nevelhető..(egy menhelyessráctól kérdezz h vane ilyen)...sztem az elveszi a kedvét a babától :D
2013. szept. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha ennyire nem akarsz gyereket, köttesd el te magadat, na akkor nem kell félned többé.. De nem, a pasik csak magukra gondolnak, oldja meg a nő ...
2016. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!