Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök a lánynak vagy nem?

Bejövök a lánynak vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a barátaimnak helót köszön nekem meg sziát ez mit jelenthet? A válaszokat előre is köszönöm.
2013. szept. 14. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy téged valamilyen oknál fogva Sziával üdvözöl.
2013. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit :D
2013. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Szia Zsófi! Téged ismerlek ám. ^^
2013. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lány vagyok, úgyhogy tudom h jelenthet valamit:) de azért ez még nem nagy dolog, az is lehet h ennél a lánynál nem jelent semmit:s szóval inkább várjál amíg valmi komolyabb 'jelet' ad, h tetszel neki.
2013. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:24


Nem kell a lovat adni alá.


Most komolyan, szerinted hány évesek, ketten együtt? 20?

Ha ez volt a leglényegesebb dolog ami arra utalt,hogy bejön neki, akkor simán nem jelent semmit.

2013. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb. 14 éves koromig, mindenkinek helloval köszöntem. Utána, akivel jóban voltam, azzal szia. Amikor haragudtam arra a fiúra, aki tetszik, akkor hello volt. Mióta nem, azóta szia.

Ha egy konkrét ember van, akinek köszönnék, de nem tudom, hogy a mellette lévő barátai elvárják -e a köszönést, akkor hello.

Bele lehet mesélni dolgokat, de felesleges. A szia nálam bensőségesebb, de egy jó barátnak is úgy köszönök, néha olyan oszt.társnak is, akivel csak köszönő viszonyban vagyok.

Ennek nem igen van jelentősége. Ha téged mindig megölelne, na, az igen lenne. ;)

2013. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!