Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök egy lánynak! Elolvasod...

Bejövök egy lánynak! Elolvasod pls?

Figyelt kérdés
Tehát a buszmegállöba dumáltunk és mondta hogy milyen kis cuki vagyok. xD most hogy "nyissak" felé?:DD kőszi
2013. máj. 30. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
AJtót kinyit, beenged, becsuk.
2013. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél "kis cuki"... ;)
2013. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ájszíjú ***** válasza:
sajnálom ,de rossz hírt kell veled közölnöm. ezt a babákra szokták mondani, nem a férfiakra
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele sokat, majd egy idő után hívd el randira :)
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vágom h babákra mondják de nekem babafejem van :D köszi a tippeket
2013. máj. 30. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Suli után hívd randizni!
2013. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem biztos, hogy bejössz neki.Én is mondtam már fiúnak, hogy jól néz ki, aranyos, cuki, mert tényleg úgy gondolom, de nem voltam szerelmes belé, és nem is akartam tőle semmit.Ettől eltekintve viszont, ez már jó jel, mert külső miatti elutasítástól nem kell félned.Ha meg nyitni akarsz felé, akkor írj neki facebookon is néha, de nehogy tapadós szövegeket nyomj be, és ne vallj azonnal szerelmet, mert akkor elijeszted.Hívd el egy fagyira mondjuk, amíg a buszra vártok.
2013. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!