Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy álmom hogy a Közel-Kelete...

Nagy álmom hogy a Közel-Keleten éljek és ilyen nemzetiségű férjet akarok. Török legyen vagy Egyiptomi?

Figyelt kérdés
Légyszives mentesítsetek az ilyen kommentektől,hogy ilyen-olyan világ van ,megcsal stb... Teljesen tisztába vagyok az ottani szokásokkal stb...a nemzetiségre lennék kíváncsi :)
2013. szept. 14. 16:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy egybol hozza megyek csak kivancsi voltam masok velemenyere okoska
2013. szept. 14. 17:10
 12/20 anonim ***** válasza:

ma 16:48

B+ Ugyanez jutott eszembe, és itt röhögtem... Egyip Tomi xD

Kérdező, tényleg nem vagy normális...

Barátnőmnek volt török barátja, sztem a lány életében nem szenvedett annyit, mint azalatt az idő alatt, amíg együtt voltak. És miután szakítottak, a pasas kb 3-4 kapcsolatát még tönkrevágta a lánynak... Én örültem a legjobban, mikor véglegesen szakítottak (3 és fél év után.)

2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Barátnőd se volt normális
2013. szept. 14. 17:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Ahogyan te sem vagy az.
2013. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ma 17:13 vagyok, neki is megmondtam, hogy nem az, szóval most aztán nagyon beszóltál...
2013. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem akartam beszolni a kommentel-.-
2013. szept. 14. 18:27
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor inkább izraeli. Ők legalább európai módon állnak a nőkhöz.
2013. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen szuahéli-azerbajdzsáni keverék, vagy bantu nígger

(most őszintén, kérdező, honnét kéne tudnunk, hogy NEKED milyen pasasok jönnek be!? Komolyan gondoltad ezt?)

2013. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnap 17:13 Vagyok még mindig.

Én azt mondom, bármi oka is van, majd kinövöd, és elmúlik.

Ha én leírnám, milyen fajrol álmodoztam kis ideig, és kijelentettem, hogy nekem csak az kell.... (ráadásul értük még utazni sem kell,mert tele van velük az ország, mint szeméttel)... Na most azt mondom, nincs az az Isten, amiért én bármilyen kapcsolatot teremtsek egy .... És hányingert kapok a látványuktol.... Okkal ugyan, de idáig sikerült eljutni.

2013. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
17.08-as vagyok.. lehet hogy nem vagyok okoska, de en legalabb nem kerdezem meg masoktol hogy milyen nemzetisegu pasit szedjek ossze.. nekem kell vele lennem vagy neked????
2013. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!