Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Ti hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelnek sztoryk, hogy hogy ismerkedtetek meg, mennyi idő volt amíg eljutottatok valameddig, hogy ismerkedtetek meg, stb.

2013. szept. 15. 14:19
 1/6 anonim válasza:
89%
Egy karitatív szervezet által szervezett továbbképzésen volt a csoportvezetőm. Ő ott munkatárs. Izgultam, hogy mellém üljön le, reggelente együtt kávéztunk, velem mutatta be a játékokat, együtt ebédeltünk, esténként beszélgettünk. Állandóan vicceket mesélt, én meg csak nevettem, annyira édes volt. Az utolsó estét, amikor a többiek szórakoztak, mi végigbeszélgettük, miután elváltunk, nagyon hiányzott, ha becsuktam a szemem, mindig az arca volt előttem. Rá egy hétre elmentem hozzá (az ország két pontján laktunk), ott aludtam nála (elég luxus lett volna csak egy mozira elugrani), a negyedik nap megtörtént, szóval elég hamar, de nyilván nem bántam meg. Azóta a férjem, a gyerekeim apja. :)
2013. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én a barátaimmal elmentem kocsmázni, de az egyik barátomnak ott voltak a kollégái is, és a párom is, aki egy gyerekkori haverja. A párom volt a sofőr.


Mivel ők késtek jó egy órát, én a többi barátommal, meg a tök ismeretlen kollégákkal már igencsak leittam magam. Szóval az este eseményei némiképp homályosak, de az biztos, hogy az egyik ismeretlen kolléga rámnyomult elég ótvar módon, úgyhogy átmenekültem a párom és a legjobb barátom közötti megürült székre. Párommal beszélgettünk, és hívott, menjek velük tovább bulizni. De mondtam, hogy anyukám úgy nevelt, ne üljek be idegenek kocsijába. Mire ő: És mi van a taxisokkal?


Sakkmatt. Mindenesetre számot cseréltünk, és én azt hittem, tuti nem fog felhívni, hiszen részeg voltam, ami nem túl vonzó, plusz egy kocsmába ismerkedtünk meg, milyen klisé már ez!!!! :D De másnap felhívott, bár kicsit aggódott, emlékszem-e rá. Este elmentünk randizni, aztán nagyon gyorsan alakultak a dolgok, kb egy hónap után összeköltöztünk, most meg már 2 éve együtt lakunk.


Szóval egy őrületes hullámvasút volt az egész, és azóta is nagyon szeretjük egymást, és boldogok vagyunk, 4-én volt egy éves a kutyánk, minden szuper :D

2013. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Chev Chelios válasza:
Az én történetem igazán filmbe illő, :) egy gimis bálon :) úgy kezdődött az egész hogy, senki nem jött el velem akivel elakartam menni (szerencsére) szóóval az este volt bálkirály és bálkirálynő választás :) miútán ez emgtörtént( én lettem a bálkirály :) ) kezdődött a tánc.. kinéztem magamnak 1 szép lányt :) ismertem is de visszautasított helyette a bnőjével táncoltam... teszem hozzá egész este :) nagyszerű volt :)) már akkor oda voltam érte, és hát követték a dolgok egymást, véletlenül találkoztam vele a buszmegállóban és vele utaztam, suliban reggel vele találkoztam mikor mentem be, stb stb.. :) mindennap beszélgettünk a suliban, találkoztunk, és mivel február 14. e volt televolt szívvel a gimi( dísz) leszedtünk párat és egymásnak adtuk, aztán egy esős vasárnap kiültünk a tóra.. eljött értem autóval :) csodás este volt.. egészen késő estig beszélgettünk úgy hogy átkaroltam :) hétfőn elhívtam vacsorára és hát igent mondott nekem :)))( járásra xD ) nagyon szép dolog a szerelem!!!!
2013. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést még hányan teszitek fel???
2013. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
...és hogyan lehet ezeket a kérdéseket lepontozni? :(
2013. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi a bajod a kérdéssel...magányos vagy?
2013. szept. 19. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!