Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek bejövök neki?

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, nagyon tetszik egy lány aki két évvel idősebb nálam, de nem tudom hogy ő hogyan érez irántam. Most még ezt így nyíltan nem akarom megkérdezni tőle, nincs hozzá elég merszem. Amúgy ha találkozunk mindig mellettem áll/ül, szereti mondani milyen aranyos meg kedves vagyok, meg mindig nekem dönti a lábát ha egymás mellett vagyunk, és van hogy néha ok nélkül hozzámér. Szerintetek bejövök neki?
2013. szept. 15. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom szerintem a lányok kicsit nagyobb srácra vágynak minnt inkább 2 évvel fiatalabbra


szóval lehet hogy CSAK barátnak tenkint és nem tudja mit érzel iránta

2013. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mi már kb. 10 éve ismerjük egymást 5 évvel ezelőtt még utáltuk egymást majd olyan 3 éve barátok lettünk mert kiderült h sok közös érdeklődésünk van és amiket leírtam az olyan 1 éve kezdődött szóval szerintem nem tekint rám úgymond "gyereknek"
2013. szept. 15. 14:38
 3/4 ediZeJ válasza:
"Sok közös érdeklődésünk van". Nem akarom az ördögöt a falra festeni, meg semmi ilyesmi, de általában ez nem igen szokott összejönni... tudod van a mondás h az ellentétek vonzzák egymást. Lehet ebben az esetben nincs igazam ne is legyen, de én nem táplálnék sok reményt ehhez a szituhoz, max rákérdezhetsz így burkoltan a dologra, megnézd h mi sül ki belőle, de ne éld bele magad, mert annál nagyobbat eshetsz. 22/f
2013. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző te hülye vagy... az ellentétes személyiségek taszítják egymást, és az azonosak vonzzák! Mégis mit csinálna két ember, akikben semmi közös sincs? Szex, aztán ennyi...


Kérdező! Szerintem próbáld meg! :)

Szerintem hívd el kettesben sétálni... legyen ez randi, szóval bemehetnétek közben cukrászdába vagy ilyesmi! És nem is muszáj elmondanod, csak csókold meg, ha érzed, hogy itt van a megfelelő pillanat! :) Hajrá! :)

2013. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!