Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utálok, nem tudok, vagy csak...

Utálok, nem tudok, vagy csak félek csókolózni? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, egy fiú csókolt meg egész életemben. Nem mondom,hogy annyira borzalom lett volna, de érzelem mentes volt. Nem éreztem olyankor semmit. Alig vártam, hogy vége legyen. Úgy éreztem, hogy nem az a csók amit csinálok. Oké tudom, csók = át a nyelvet egymás szájába, nyelvmozgások stb. De ez nulla volt. Lehet csak azért mert nem érdekelt úgy igazából a fiú? szerettem őt, na nem szerelemmel, mert tudtam, hogy nem lesz hosszútávon jövője a kapcsolatnak, de mégis valamit kellett volna éreznem. Most van egy új pasi, hát nem kicsit vagyok oda érte, de félek, hogy majd rossz lesz. Nem nekem hanem neki.

2013. szept. 15. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bizsereg bele a tested, ha hozzá érsz, vagy ő hozzád, akkor érzelemnek nyoma sincs.
2013. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
érzelem nélkül nincs értelme csókolózni... de érzelmekkel k.u.r.v.a.jó :D
2013. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tehát akkor nem én vagyok annyira antiszoci, hogy képtelen vagyok még egy csókot is élvezni, hanem egyszerűen az érzelem hiányzott?! :D
2013. szept. 15. 23:42
 4/5 Regisztrátor ***** válasza:
Vagy a partnered volt idétlen. Ha nem lazul el valamelyikőtök, akkor a csók is olyan lesz, mintha radírt szopogatnál.
2013. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

tudod, mi a baj? Az, hogy lány vagy, és neked nem kell semmit se tenned azért, hogy valakivel smárolhass! Ez a baj!


Ha neked kellene GÜRIZNED azért, hogy legyen smár egy akárkivel, akkor megértenéd, hogy nem olyan egyszerü. Ja és nem picsognál, mert MEGBECSÜLNÉD a lehetőségeidet!


De, hát igy csak egy kis picsonsz vagy, aki jómódjába nem tudja mit csináljon! :OO

2013. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!