Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek esetleg volna kedve...

Valakinek esetleg volna kedve ismerkedni egy olyan 23 éves budapesti sráccal aki egyáltalán nem szeretne gyermeket, később sem?

Figyelt kérdés
Olyan nővel szeretnék üzenetet váltani aki szintén nem szeretne,és Bp.-i vagy legalább közel lakik,és ez nem jelent neki gondot.

2013. szept. 16. 13:05
1 2
 1/16 anonim válasza:

miért nem? ne érts félre, nem kötekedni szeretnék, el sem ítéllek, tényleg érdekel.


22L

2013. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ez még változhat.
2013. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert ez egy undorító világ ami most van és ha lenne gyerekem és ő is ugyanezekkel a dolgokkal szembesülne én törnék össze lelkileg,másrészt több oka is van,nem vagyok apának való típus valószínüleg 5-8 éves koráig rá se néznék,és nem hatnának meg a sirámai,egyszerűen nem tudnám kezelni,ezen felül értelmét sem látom.
2013. szept. 16. 13:15
 4/16 anonim ***** válasza:

Te már a gyerek témán agyalsz? Mikor akarsz házasodni?


Jézus.

2013. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2. Nem hinném,már be vagyok írva műtétre! Ha mégis hát nem ez lesz a legnagyobb csalódás az életemben...köszönöm a te válaszodat is,de elég OFF-os hasonlókat nem nagyon kérek,most nem ez a kérdés
2013. szept. 16. 13:18
 6/16 anonim válasza:
szerintem a mi korosztályunk nemre való tekintet nélkül szembesülzzel a problémával. hasonlóan érzek, mint te. de én is úgy gondolom, hogy ezt még korai kijelenteni. szerintem 23 évesen még nem úgy kell ismerkedned, hogy téma legyen a gyermekvállalás. ha 30 évesen is így érzel és már elkezdenek elhagyogatni emiatt azok a nők, akiknek ketyeg a biológiai órájuk, akkor lesz aktuális ez a kérdés. addig engedd el. :)
2013. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem agyalok rajta csak az összes exem terhes (már akiről tudok) hálaistennek nem tőlem
2013. szept. 16. 13:19
 8/16 A kérdező kommentje:
Hagytak már el ez miatt,és én is szakítottam már ezért ! Nyugodtabb lennék egy olyan nő mellett aki ha véletlen teherbe is esne gondolkodás nélkül elkapartatná!
2013. szept. 16. 13:21
 9/16 anonim válasza:
Egy hasonlóan gondolkodó fiatal lány még meggondolhatja magát, de egy nagyobb gyerekes egyedülálló anyukát (mondjuk 13-14 éves gyerekkel) reálisabban el tudok képzelni, hogy el tudja dönteni egyértelműen, hogy nem fog akarni több gyereket.
2013. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jo, hogy te ezt elore leszogezed, igy kesobb sem er senkit sem kellemetlen meglepetes mikor mondjuk evek ota egyutt vagytok es a csaj mar nagyon szeretne gyereket te meg benyogned, hogy: "ja, bocsi de ez nalam alap, hogy nem kell gyerek".


Azt amugy jol ertettem, hogy bejelntkeztel egy kiherelo mutetre?


Jelenleg en is hasonloan erzek, de ugy gondolom ez meg valtozhat az ido elorehaladtaval. + nem is lakok Magyarorszagon.

2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!