Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek esetleg volna kedve...

Valakinek esetleg volna kedve ismerkedni egy olyan 23 éves budapesti sráccal aki egyáltalán nem szeretne gyermeket, később sem?

Figyelt kérdés
Olyan nővel szeretnék üzenetet váltani aki szintén nem szeretne,és Bp.-i vagy legalább közel lakik,és ez nem jelent neki gondot.

2013. szept. 16. 13:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem heréltetem ki magam,vasectomia(ondóvezeték elkötés) minden változatlan marad tulajdonképp akinek nem mondom el nem is tudná,de nem titkolom.
2013. szept. 16. 15:03
 12/16 anonim ***** válasza:
tehat akkor nem fog kijonni a frocsi?
2013. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De ki fog mivel az nem csak spermából áll,csak épp az nem lesz benne,de állítólag észre sem vehető
2013. szept. 16. 21:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem lakok Magyarorszagon de en szivesen leveleznek veled. :)
2013. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hmm... Nekem több, mint valószínű, hogy nem lehet gyermekem (egy korábbi betegség miatt), és megértem, hogy már ilyen fiatalon foglalkozol ezzel a problémával.

Végül is az nagyon rossz lenne, ha beleszeretnél valakibe, évekig együtt lennétek, aztán a másik kitalálja, hogy neki mégis mindenképpen kell saját gyereke, és lelép.

Remélem, soha nem kerülök ilyen helyzetbe, összeomlanék.

De szerintem simán kerülhetsz még olyan helyzetbe, hogy nagyon szeretni fogsz valakit, akivel együtt el tudod képzelni a családalapítást. Mivel nagyon szeretem a gyerekeket, én is szeretnék majd legalább örökbe fogadni:)

21/L

2013. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bár én szerettem volna, elég korán kiderült, hogy szinte biztos, hogy sosem eshetek teherbe. Ezt el kellett fogadnom, ami nem volt könnyű, de sikerült.
2013. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!