Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1lány aki nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1lány aki nagyon nagyon nagyon tetszik. De azt veszem észre, hogy le sem szar. Csók már megvolt. Viszont barátai előtt max puszi. Amikor kettesben vagyunk akkor 90százalékban facebookozik mobilon?

Figyelt kérdés
Ami nagyon rosszul esik.De szeretem nekem ő kell. Mit tegyek? Meg amikor 2esben voltunk és átkaroltam csókolgattam akkor is fbzett... Nem. nem fogok lemondani róla nekem ő kell. Mit tegyek? Hogyan szerezzem meg?
2012. aug. 16. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kor?
2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég bunkó, ha facebookozik. mondd meg neki, hogy gáz a visekedése, és foglalkozzon a valós barátaival, ne a facebookosokkal.
2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16vagyok ő is 16 meg mellékesen kb 60km van köztünk de 2héten belül 6szor feljöttem hozzá...és mintha nem is érdekelné
2012. aug. 16. 14:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele, kérdezd meg akar-e tőled valamit. Mond neki meg, hogy rosszul esik neked, hogy mindig a f@szbukon lóg. Ha meg folytatja, akkor mondd meg neki, hogy ennyi, az is lehet ettől a fejéhez kap és megváltozik.
2012. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
küzdj még kitartóbban.
2012. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ennél kitartóbban? Már folytson stersszes vagyok ideges sőt már bőgtem is nem vagyok 1sírós érzékeny tipus (3-4éve nem is bőgtem)
2012. aug. 16. 14:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. hogy nem akar tőled semmit, csak nem meri megmondani.
2012. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jobbik eset ha csak simán büdös a szád.
2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is sokat küzdöttem már lányokért. de elöbb utobb úgy is feladod. vagy mond meg neki az igazat.
2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem nem büdös a szám rendszeresen mosok fogat ill használok szájvizet és rágózok...nem nem akarom/fogom feladni
2012. aug. 16. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!