Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Seila kérdése:

Hogyan mondjam el neki, hogy nem én vagyok a képen, amit eddig másfél évig ezt gondolta?

Figyelt kérdés

Másfél éve levelezek egy fiúval, de még élőben sosem taliztunk, mert külföldön dolgozik, de beszéltünk már mobilon többször.

Nincs köztünk szerelem vagy ilyesmi és inkább barátok vagyunk, amolyan levelező lelkitársak, meg minden általános dologról szoktunk írni.

A barátnőm képét küldtem el neki a levelezésünk elején, mert nem voltam alkalmas, éppen abban a pillanatban képre kész és hírtelen elment az eszem és barátnőm képét küldtem neki el.:S Aztán így kezdődött az egész és nem gondoltam volna hogy idáig jutunk el és gondoltam pár hét és vége, meg csak chatelni is szerettem volna, de ezt most elxartam, mert meg kedveltük egymást, mint barát és azt mondta hogy karácsonyra hazajön és talizni szeretne.

A barátnőmnek elmondtam és kicsit lekiabált, de nem izgatja a dolog, ami ez rendben lenne, csak velem mi lesz??

Félek hogy ez miatt vége barátságunknak, amit másfél évig felépítettünk.:S

Lelkileg megviselt már ez és nembírom tovább és úgy érzem minnél hamarabb el kell, hogy mondjam neki az igazat...

Amikor képet küld magáról néha, olyankor rosszul vagyok és kénytelen vagyok "viszonozni" barátnőm képével.:S

Webkamerázást sosem hozta fel, aminek örültem, de ez így nem mehet tovább már.:S

Nem vagyok külsöleg boszi, na meg belül sem, de nem is vagyok modell és olyan átlagos.

Gondoltam, sosem irok neki vissza és vége, de azt sem bírom meg tenni..

Ugye hogy teljesen nem vagyok normális és beteg vagyok nem??????

Én 22 vagyok ő meg 27 éves.

Mondjátok márr meg hogy mit csináljak???


2013. szept. 17. 01:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Ha sokkal szebb a barátnőd nálad, akkor fújhatod. Ha azonos kategória, akkor még lehet esélyed. :D
2013. szept. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szép vagy? Vagy legalább az átlagos szintet ütöd?
2013. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
te is tudod mit kell csinálnod, előbb utóbb kiderül, akkor már miért ne előbb? :) aztán majd ő eldönti, hogy beveszi-e a gyomra vagy nem, nekem bevenné szerintem, bár lehet haragudnék elsőre.
2013. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki őszintén az egészet. Hogy az elején ilyen pillanatod volt, h a barátnőd képét küldted el, és azt hitted, nem lesz semmi úgyse az egészből. és kérj elnézést tőle. nem tudni, mi lesz a reakciója, de még az is lehet, hogy meg fogja érteni.
2013. szept. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

sok képet látott a barátnődről? nagyon különbözően néztek ki?

azért másfél évig elég durva ezt titkolni. két megoldás van:

1) elmondod neki, hogy nem te vagy a képeken

a)megérti és így is találkozni akar majd veled, mert szereti a belsőd

b)elküld a francba

2) nem mondod el neki, hanem vársz a találkozóig, és akkor majd ott szemtől szembe kiderül

a)lehet olyan benyomást keltesz benne ami után nem fog haragudni, hogy nem is úgy nézel ki

b) élőben egyszerűbb ezt rendezni

c) ha nem tetszel neki többet nem találkoztok

2013. szept. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
mond el,ennyi .kérj bocsánatot,mondd h nagyon szégyelled magad,és nem akrtad megbántani.jobb ha megprobálod ezt mintha csak nem irsz neki.Sztem elfogadja,kicsit furákat fog gondolni rolad elöször de mond h elindult alavina az elsö képpel és nem tudtad hogy mond el...az meg tökmind1 hogy nézel ki ha barátok vagytok akkor elfogad ugy ahogy vagy...
2013. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Én és a barátnőm, hasonlóak vagyunk kinézetre és én kicsit magasabb vagyok meg hajam nem teljesen fekete, mint az övé, szóval kiválló volt donornak és ő képeit választottam.:S

Szerintem elmondom mobilon neki meg levelben is, mert élőben nem merem, mert biztosan elájulok...

2013. szept. 17. 01:42
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
élőben annyival egyszerűbb, hogy nem kell elmondani, mert egyből látja :DDD
2013. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
mobilon elmondani jobb mint levélben. ott megfelelően fel is tudod vezetni a dolgot, és előre mondani, hogy ez most biztos csúnya volt tőled, de el kell mondanod.
2013. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Át akartad verni - nem volt kötelező képet adnod akkor. Volt a gépeden elég magadról. Most kihátrálnál ebből. Kellemetlen!
2013. szept. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!