Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Chat.hu-val tapasztalatok?

Chat.hu-val tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vannak ott normális emberek is? Szeretnék beregisztrálni,de nem tudom,hogy megéri e,sok rosszat,de ellenben hallottam már jókat is az oldallal kapcsolatban.

Ismerkedtetek ott már? Neátn szerelem is lett belőle?



2013. szept. 17. 14:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát, teli van perverzzel, meg olyanokkal akik csak szórakozni akarnak, könnyed beszélgetésekre jó :D De azért vannak kivételek. Én ott ismertem meg a mostani párom :D szóval lehet kincsre akadni ;) már 3 hónapja együtt vagyunk, és minden fantasztikus :)
2013. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó hely.

Onnan jött össze egy dugás, két laza petting, (két külön nővel), egy cumi, és nyalás egy másik nőtől.

Huszonévesen fősulisan pénz nélkül, fölös fárasztás helyett tanulás mellett. ;)

Szerintem jó hely.

2013. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oh,hát ezeket örömmel hallom :DD

Jöhetnek még persze válaszok! ^^

(Mentek a zöld mancsok! :D)

2013. szept. 17. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Halott dolog szerintem. Nem egyszer felmentem és beszélgetni próbáltam, de mindenki csak a saját dolgaival jött a közös ablakban. Privátra meg luxus majdnem minden esetben válaszolni...
2013. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én ugyan régebben használtam, nagyon sok a buta meg a perverz :D de mégis... Én ott találtam meg a mostani páromat, 4 éve együtt vagyunk :)
2013. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok.. Nem csak a mostani, hanem a nagy Ő:D de komolyan :) szerintem van esélye a dolognak
2013. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoszlanak a vélemények rendesen. :D

De bizakodó vagyok,remélem sikerül ^^

Köszönöm szépen a válaszokat! :3

2013. szept. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!