Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék vele össze?

Hogyan ismerkedhetnék vele össze?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 10.-es (én most vagyok 9.-es) és az egyik osztálytársnőm a haverja, viszont a lánnyal annyira még nem barátkoztam össze, de szoktunk sokat beszélgetni. Szeretnék valahogy a srácnak a közelébe kerülni, jobban megismerni, meg őszintén? Oda meg vissza vagyok érte, pedig eddig még csak egy tesióránk volt együtt (nem gyúrtak meg ilyenek, mielőtt arra gondolnátok, ilyen játékos óra volt). olyan aranyos volt, végig mosolygott, meg minden... Szóval hogyan tudnék vele összeismerkedni, úgy, hogy nem nagyon szoktunk a tesiórán kívül találkozni, maximum elmegyünk egymás mellett a folyosón, de az is ritkán.... 15/L, a srác 16.
2013. szept. 17. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket sosem fogom megérteni.

Mi hogy mondjuk meg neked hogy te számunkra idegen ember hogy ismerkedj meg egy számunkra szintén idegen emberrel?

2013. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem ehhez nem kell ismerni a másikat... érdekes, mások szoktak tudni válaszolni...
2013. szept. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!