Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet, ismerkedni végtaghi...

Hol lehet, ismerkedni végtaghiányos lányokkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most kapok majd csomó rosszat, meg negatívat. De minden vágyam, hogy egyszer legalább élőben tudjak beszélgetni egy olyan lánnyal akinek hiányzik az egyik karja vagy a keze. Szoktam látni ilyeneket, és nagyon-nagyon szeretnék találkozni egy ilyen lánnyal. Van valakinek ötlete, hogy merre, hogyan lehet?

2013. szept. 18. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Cápa-akváriumokban.
2013. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

itt vannak hozzád hasonlóan furcsa emberek, nézz be


[link]

2013. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik legfurább fétis amiről eddig hallottam , kimondottan ilyeneket keresni.
2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:

így célirányosan? az azért érdekes :D mondjuk csak ismerkedésről volt szó arról nem esett szó h kifejezetten erre áll a répa.

ha vakot mondtál volna akkor tudtam volna vala segíteni de ebben a témakörben nem vagyok járatos.


ha tudsz angolul és nem veted meg a visual novelleket akkor egy kis elvonási tünet csillapító:

[link]

2013. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mostanában írogatott itt egy tolószékes lány...
2013. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Öcsém te beteg vagy. Normális? De komolyan ez a kérdés, hogyan jutott eszedbe? Te láttál már ilyen lányt közelről? Neked elmentek... Beteg elme!
2013. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miert akarsz ilyennel találkozni? Hogy kinevesd vagy mi? Nekem hiányzik az egyik ujjam...ez miert jó? Szerinted egy végtag hiányos ember másabb mint egy végtag hiánytalan? Te normalis vagy?
2013. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el. Mindenkí csak hűlyének néz? De most ez komoly? Nem vagyok hűlye. De értelmes ötlete senkinek?
2013. szept. 26. 13:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha "hűlye" nem is vagy, de hülye elég nagy bizonysággal! :/

Már bocsánat, ne haragudj!!! :SS

2013. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Te nem vagy eszednél. Orvos látott már?
2013. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!