Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet, ismerkedni végtaghi...

Hol lehet, ismerkedni végtaghiányos lányokkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most kapok majd csomó rosszat, meg negatívat. De minden vágyam, hogy egyszer legalább élőben tudjak beszélgetni egy olyan lánnyal akinek hiányzik az egyik karja vagy a keze. Szoktam látni ilyeneket, és nagyon-nagyon szeretnék találkozni egy ilyen lánnyal. Van valakinek ötlete, hogy merre, hogyan lehet?

2013. szept. 18. 16:15
1 2
 11/13 Lacusru válasza:

Nem vagy hülye, ne aggódj... csak devo :-)


Sok millió hozzád hasonló ember él a földön, ez van! Nem vagyunk egyformák...

2013. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nézd akkor kifejtem jobban. Nem olyan jó dolog. Én csak egy ujjam felét vesztettem el nemrég de az se jó. Tudod bennem is megfordult a gondolat, hogy találkozzak sorstársakkal, de messze nem azért mint te. Hidd el nagyon-nagyon rossz dolog. És nem jó ez az állapot.
2013. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Röviden szólva: bárhol találkozhatsz ilyen lányokkal/nőkkel!

Tartsd nyitva a szemed és ha Valaki megtetszik (mindegy, hogy amputált vagy sem) szólítsd meg és ismerkednj meg vele! ;-)

2015. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!