Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Ti járnátok egy 19...

Lányok. Ti járnátok egy 19 éves, rendes, nem bulizós, nem piás-drogos egyetemista fél cigánnyal? Vagy ez teljesen kizáró ok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok,attól,h cigány ...ha nem latszik rajta es nem viselkedik úgy es nem olyan cigány mint amilyenre rögtön gondol az ember a cigány szó hallatán:)
2013. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teljesen kizáró ok, hogy nem piás
2013. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajtam, hogy cigány lennék. Sokszor hallom, hogy gond a cigány családja. Az apám meghalt, ő volt a cigány, de szerintem ő is csak félig. Az anyám meg szőke, kék szemű ráadásul rasszista. Tehát ezzel se lenne gond.
2013. szept. 18. 23:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha valaki nem iszik (annyit)?
2013. szept. 18. 23:03
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert tetszik egy lány az egyetemről, aki meg persze fehér. És félek odamenni hozzá, mert attól tartok, hogy cigánynak néz és elküld gyorsan a fenébe.

(Voltak már akik cigánynak néztek, de nem ez a jellemző.)

2013. szept. 18. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért is ne? :) Éppen ma akadt meg a szemem egy ilyen fiún, az anyukájával volt, aki egyértelműen cigány volt, de a fiúról nem mondtam volna meg. Amíg normálisan viselkedik valaki, nem érdekel, milyen származású. Van egy okos fiú osztálytársam, sötétebb a bőre, de teljesen normális, jó fej, és eszembe se jutott, hogy ő cigány, ledöbbentem, amikor valaki erre rávilágított!
2013. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Buszke lehetsz anyadra, hogy rasszista... bar annyira nem lehet az ha fatwroddal osszejott... a rasszizmus nem buszkeseg ezt tudhatnad ha egyetemre jarsz!



Nem vagy pias.. ez nem baj de ennyire ne Istenitsd magad, hogy szent vagy.. en is egyetemre jarok es bulizok mert fiatal vagyok.. de nem drogozom. 22 eves lany vagyok.. engem neem izgat a szarmazas meg az iskolai vegzetseg se.. volt nekem cigany pasim es szakmunkasa volt de szerettem nagyon de o megcsalt es vege lett.

2013. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AeonFLUX ***** válasza:
Hát küggy egy képet magadrúl tezsvírem oszt meglássuk hogy igazat mondasze.
2013. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha nem viselkedsz és nem öltözöl cigányként, a kutya sem mondja meg a származásodat.
2013. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 AeonFLUX ***** válasza:
Tényleg nincsenek cigány vonásai, inkább olyan, mint egy mongol.
2013. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!