Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista, és főiskolás...

Egyetemista, és főiskolás lányok? Tényleg kizáro ok ez nálatok?

Figyelt kérdés

Az nem kizáró ok nálatok,egy komolyabb tartós kapcsolatnál,ha a párotoknak pl csak középfokú végzettsége van(szakma+érettségi) ?

Azért kérdezem,mert lehet emiatt szakított velem egy lány.

Ha minden rendben van,és működik,ez kizáró ok lehet?Végülis a csaj többet kereshet,mint a srác.

Akinek felsőfokú végzettsége van,az csak hasonló végzettségű sráccal fog ismerkedni minden estben?


26\F


2013. aug. 23. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
egy olyan kapcsolatnál ez kizárt, hogy kizáró ok
2013. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam ez nem feltétel! Az én páromnak csak egy szakmája van, nekem meg 2 diplomám és akkor most mi van?! Szánalmas, ha valaki ezt nézi és nem azt milyen ember vagy.! Lehet jobban jártál és ebből látszik nem szeretett és nem fogadott el olyannak amilyen vagy.
2013. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy egy orvos össze jönne egy kőművessel, de sztem az esetedben nem ez áll fent. Am. miből következtettél erre?
2013. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

orvos csak orvossal jön össze (aki köztük él az tudja hogy ennek tényleg van alapja)

kérdező mit gondolsz bevallják itt hogy kizáró ok. valszeg arra kennék hogy a család nehezen fogadja be(mert ugye manapság nem elég ha magának a csajnak bejössz, az is feltétel hogy a környezetében fel tudjon vágni)

2013. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Én egyetemista lány vagyok, őszintén jobban preferálom az egyetemistákat/egyetemet végzett férfiakat. Hogy kizáró ok lenne-e azt így nem tudom megmondani, mert még komolyabb kapcsolatba nem kerültem nem egyetemistával...
2013. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is fura nálad hogy (legalábbis így értelmeztem) már rég együtt vagytok és akkor egyszercsak kirak ezért? Én ha ugyis tudnám hogy ez kizáró ok (ami annyira végülis nem abszurd, de nem is a pénz miatt, hanem más életfelfogás, más célok, esetleg értelmi szint (tudom h nem mindig)) akkor azt időben közölném...
2013. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, de én sem tagadom, hogyha tehetem, akkor más körökben nézelődök. Ha valaki szimpatikus lesz, akkor nem fogom ezért elküldeni, ha szerelmes leszek, akkor pedig nem fog érdekelni az illető végzettsége.

Engem ezzel kapcsolatban egyetlen egy dolog érdekel. Mérnöknek tanulok, SOHA nem szeretnék olyan párt magamnak, akivel a munkám során "összefuthatok". Értem azt, nem szeretném, hogy a párom építkezéseken dolgozzon, ács legyen, kőműves, vagy bármi hasonló.

Engem kellemetlenül érintene ez a különbség. Míg ő hazaérve az építésvezető és mérnök munkáját szidja, addig én a kezem alá tartozó munkásokét. EZT SOHA nem akarom megélni, tehát őket tudatosan kerülöm.


Egyébként a jelenlegi páromnak sincs diplomája és már most látom, hogy többet fogok keresni nála, de nem zavar. :) Szeretem, ő szereti az én szakmámat, érdeklődik, kérdez, tök jókat beszélgetünk a leendő munkámról úgy is, hogy ő kevésbé ért hozzá. Nekem ez a fontos, illetve az, hogy ő is szeresse amit csinál, ne egy léhűtő alak legyen.

2013. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!