Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha éppen ismerkedtek...

Lányok! Ha éppen ismerkedtek egy jóképű sráccal, aki bejön nektek, milyen jelekre indultok be nagyon? Milyen fétiseitek vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra például, hogy bókol egyet, majd kicsit megharapja az ajkát, vagy picit kidugja a nyelvét...


Bármi hasonló, amire begerjedtek, amitől még vonzóbbá válik egy pasi, első alkalomkor :)


2013. szept. 18. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Valaki nagyon rászállt most egy csomó kérdéssek erre a fétis témára :)).

Nem kell fétiseket hajszolgatni mindig betegesen. Szenvedély kell, forróság és odafigyelés, kényeztetés. Ezek

legfőbbképpen. Nekem pl. bejönnek a vibrátorok, de nem erről fantáziálok elsőre, ha egy sráccal vagyok ...

2013. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LePeDő ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ha úgy suttog a fülembe, hogy közben a nyakamon érzem a forró leheletét...
2013. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!