Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg srácok, ti hogyan...

Meleg srácok, ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Amúgy a meleg pasikkal kapcsolatban minden érdekel. Az egész lélektanuk, az életük. Például hogyan ismerkednek? Mert nem látszik elsőre mindenkiről hogy meleg, és ha valaki olyan tetszik, aki hetero? Előre is köszönöm a válaszokat!

18 L



2013. szept. 19. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten, hol máshol.

A lányokkal lehetne közvetlenül is, de srácokkal csak itt a neten lehet, mert túl nagy a rizikófaktor stb.

19/F

2013. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És volt már valakinek bármilyen rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban? (jó, tudom hülye kérdés, de érdekel) Vagy így a mindennapi életben?
2013. szept. 20. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz még nem volt, két alkalommal már összejött
2013. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ftf1983 ***** válasza:

Én sok srácon "megérzem", hogy meleg vagy legalább van benne valami. És olyanoknál is bejött már, akik full heteró életet éltek és egyszer kiderült, hogy rákaptak a jóra, azaz a pasikra :D

Amúgy net, szórakozóhelyek, de vannak ismerőseim, akik buszon is szoktak vagy utcán.

2013. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én egy kocsmában ismertem meg a mostani barátomat. féltem hogy mégse meleg és szarrá vernek a haverjai de összeszedtem minden bátorságom:D azért sejtettem hogy az, mert a csapossal beszélgetett, akiről meg tudtam hogy meleg.


21/F

2013. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél éve ismertem meg a barátomat a neten. Egyik délután az utcán kézenfogva sétáltunk, majd egy öregember odaszólt, hogy sziasztok lányok-fiúk! Nagyon felhúztam magam, és a 195cm-es magasságommal, enyhén kondisan odamentem az öreghez, és azt mondtam neki hangosan, hogy "K@pj@ be a f@rkäm." xd a barátom elkezdett röhögni, és továbbálltunk :) A papa nagyon megijedt, de a haja szála sem görbült xd Szernintem sosem fog többet ilyet csinálni :D
2013. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában neten ismerkedek, de azért élőben is lehet. Ha valakinek elmondod, hogy meleg vagy, és az illetőben van érdeklődés, akkor esélyes, hogy ő is bevallja neked...:)

Legalábbis nekem egy kollégám rögtön elmondta, hogy ő biszex, és hogy erősen érdekli a dolog...;)

2013. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon jó látni, hogy ilyen boldogok vagytok!! :D :D Nagyon feldobódtam tőle :)) *w*
2013. szept. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!