Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ilyen nők miért regisztráln...

Az ilyen nők miért regisztrálnak társkeresőre?

Figyelt kérdés

10 napra vagyok egy társkeresőn, ez idő alatt 17 lánynak küldtem levelet. Ebből 9 el sem olvasta, pedig be voltak jelentkezve azóta, 7 válaszra sem méltatott. 1 lány volt, akivel el kezdtem beszélgetni, de az meg olyanoktól írt, hogy mennyi alkoholt bír meginni egyhuzamban (kuka).


Elég elkeserítő a helyzet, esetleg valami értelmes oldalt tudtok?


2013. szept. 19. 15:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Sokan csak azért regisztrálnak, hogy olvasgassák a bókokat amiket kapnak. (Ismerek ilyet, ő maga mondta.)
2013. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
miért nem próbálod a való világban ?
2013. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1: ha csak azért regisztrált volna, akkor legalább elolvassa a levelemet, de még azt sem! Az adatlapomra nem kattintott egyik sem, amelyik elolvasta...
2013. szept. 19. 15:31
 4/28 anonim ***** válasza:
:D gyász ez van én vip vagyok meg minden... és csak a zsírdisznók flörtölnek, meg velük van tele a kereső....
2013. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha a Neten akarsz ismerkedni, akkor ne kimondottan Társkeresőre menj, vannak Chat oldalak, ahol nagyobb eséllyel tudsz ismerkedni. Bár Te tudod, Te életed, de Neten nem igen éri meg ismerkedni, legalább is, ha Párkapcsolatot Szeretnél ! :)
2013. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Sajnos erről nekem is vannak tapasztalataim. Mindenkinek teljesen ártalmatlan, kedves hangvételű, ismerkedési szándékkal írt leveleket szoktam írni és általában el is szokták olvasni, de válaszra tényleg nem méltatnak. Egyszer kipróbáltam, hogy kicsit ingerültebb stílusban írtam az adott lánynak még egyszer, amiben magyarázatot vártam arra, hogy miért van az, hogy elolvassa, de nem képes válaszolni. Akkor bezzeg egyből tudott a kis hölgyemény írni, egy egész kisregényt kaptam tőle válaszlevélben. Szerintem ez sokatmondó. Nem sértődök meg, ha elutasítanak, de akkor korrektül mondja meg, hogy nincs kedve ismerkedni, ne törölje ki olvasatlanul a levelemet meg ilyesmik.
2013. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Társkeresőn talán még annál is nagyobbak a nők igényei a külsőt tekintve, mint a való életben. Ha nem vagy minimum egy Brad Pitt, nem méltatnak válaszra.
2013. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es ! :)


Ne általánosíts legyél oly Szíves ! :))


Nem mondom, hogy a külső nem fontos, de például nekem nem kéne Brad Pit. Nem is vonzanak az ilyen Férfiak !


Szerintem elég, ha egy Férfinak van kiállása, kisugárzása, magabiztosságot suggal ! :))


Bár kinek mi ! Mindenkinek más az ízlése, de tudod : A Külső meg fog, a Belső megtart ! :))

2013. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem elég, ha egy Férfinak van kiállása, kisugárzása, magabiztosságot suggal ! :))"


És ezt hogy állapítod meg kép alapján???

2013. szept. 19. 16:18
 10/28 anonim válasza:

Szerintem azért, mert lányként, főleg, ha új vagy, ömlenek a levelek. Egy idő után meg elunja az ember, hogy a nem szimpatikusaknak válaszoljon. Nálam számtalanszor volt, hogy válaszoltam ránézésre is esélytelennek. El is indult a beszélgetés, már ott tartottunk, hogy felmerült, hogy találkozzunk, stb. Na, ilyen esetben sokkal kínosabb és nehezebb megmondani, hogy bocsi, elég volt belőled ennyi. Plusz, ha egy csomóan írnak, miközben egy szimpatikus emberrel beszélgetsz, akkor a szimpatikus ember írogatja folyton, hogy miért nem válaszolsz már. Na, az sem épp felemelő. A másik meg az, hogy sokan, azt hiszik, hogy ha egy lány megnézi az adatlapjukat, az már felér egy chatre való felhívással.


Egyébként szerintem nincs olyan, hogy "értelmes oldal". Az emberek azért mennek társkeresőre, mert a való életben nem találtak maguknak megfelelő partnert, és azt hiszik, hogy majd az interneten.. Csak azt felejtik el, hogy attól nem lesznek más emberek, hogy regisztrálnak egy ilyen oldalra, és várják a leveleket, a sült galambot, vagy mit tudom én, mit.


Egyébként nem tudom, miért regisztrálnak "az ilyenek". Nekem egy ismerősöm javasolta. Nem találtam senkit, de letöröltem magam.


(23L)

2013. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!