Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha komoly a lánnyal az...

Fiúk! Ha komoly a lánnyal az ügy, akkor meddig vagytok hajlandóak várni a szexre? Mennyi a max? Hetek, hónapok, akár évek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Évekhez azért már kifejezetten prűd pi*csának kell lenni. Pár hónap gond nélkül belefér nálam.
2013. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a szokásos hüle kérdés....

Erősen ember és korfüggő...

Mert ha én lenni pl. 25, a csaj meg 20-22, akkor mire várjunk?????

De ha 15 évesek vagyunk akkor meg majd alakul...

Voltam fiatalka lánnyal, olyan fél évet bírtunk ki amúgy, de nem csak én, ő se bírta tovább.. és a 15. szülinapján megkapta ami neki jár :D

2013. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a linkedet :)


Többieknek is! :)

2013. szept. 20. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán komoly a dolog és én szeretem Őt a lányt és tényleg szerelmes vagyok belé akkor én akár az örökkévalóságig is képes lennék várni nálam a legfontosabb az érzelem!
2013. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kis naivak naponta udvarolnak a lányoknak, akár többen is, mi lenne ha mindenkivel ágyba bujna egy két hét után, elbírnátok viselni, ha kiderülne? Mert egy lány sem fogja bevallani, hogy az ujján nem tudja megszámolni a jelöltek, végül is az győz aki kiállja a próbát.
2013. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom lány vagy e vagy fiú, de igazad van :)
2013. szept. 20. 21:45
 8/11 mr.Joe 093 válasza:

csaj függő, de eddigi tapasztalataim alapján bármik csajt ágyba vittem 1 hónap után:D egyszer tartott 5 hétig, de az nagyon kirívó eset volt:D

a legtöbb 2 héten belül az enyém volt:-P

2013. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 perc.
2013. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem szép dolog hogy vársz rá. Ha szűz a lány akkor lehet több hónap is, nem tudom hány éves a leányzó, ha nem max 2hónap. Ülj le vele, és beszéljétek meg hogy te már vágysz a testi kontaktra, az intimitásra és hogy szorosabbra akarod fűzni vele a kapcsolatodat, mert szereted. Egyébként hogy érzed, ő szeret téged? Szerelmes beléd? Fontos hogy szerelmes legyen ha ez az első neki.
2013. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!