Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ilyen sok magyar...

Miért van ilyen sok magyar lány, aki négert akar, hát nektek már tényleg nem jó a fehér fiú, mi bajotok van velünk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ez mar a masodik ilyen jellegu kerdes amit olvasok
2013. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

ez most a trendi náluk :)

21f

2013. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Mi ez a királyi többes?

Honnét veszed,hogy nem csak veled van bajuk?

És ezt most nem szemétkedésből kérdem.

2013. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

Miért van olyan sok magyar pasi, aki odavan az ázsiai csajokért? Hát nekik már tényleg nem jó a fehér lány?


Na ez is pont olyan kérdés. Röviden és komolyan, ez ízlés dolga. Az ízlést persze befolyásolhatják, főleg a fiatalabb korosztálynál a trendek. A más bőrszínű ember azért szokott bejönni általában az embereknek, mert egzotikus, vagyis a mássága különleges.

2013. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
miért nem bannolják az ilyet?
2013. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Esküszöm, hogy most már lefogok járni valami alja tinidiszkóba én is, de akkor is kiderítem, hogy mégis miért gondolják ezt ezek az idióták. Amióta Pesten élek, még nem láttam egyszer sem néger férfit fehér lánnyal.
2013. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes ilyet ugyanaz teszi fel.

A toplistán nemhiába van valakinek 1000 pontja kérdésekből.

2013. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem azért van 2-3 felhasználó aki egymást felbátorítva hányja ide ezeket.
2013. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6-os, én meg érdekes mód gyakran láttam már fehér lányt fekete hapsival Debrecenben, mondhatom nyugodtan, hogy nincs oylan hét, hogy ne látnék néger-fehér párt és most már tényleg kezd kiakasztani, mit eszenek ezekben a lányok, miért nem jó már a fehér bőr nekik?
2013. szept. 10. 18:44
 10/26 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nekem tökéletesen megfelelnek a fehér férfiak, és ezzel nem vagyok egyedül. Ne általánosíts légy szíves!
2013. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!