Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha szimpatikus számoto...

Lányok, ha szimpatikus számotokra egy srác, akkor azt jelzitek felé?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogyan tudatjátok vele, vagy mi számít jelnek?

Netán jobban szeretitek, ha magától szólít le, (kedvezményezőbb)?


2013. szept. 21. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudatják. Feltételezik, hogy minden férfi gondolatolvasó. Ha lesózlítod az a baj, ha nem, akkor az. Lutri az egész.
2013. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ilyen gondjaim nincsenek, mert akikből válogatok azokat már előzetesen feltérképeztem, tehát "barátság zónából" startol az illető, és így nincs gond azzal ,hogy ki kezdeményezzen.


Én úgy szoktam tudatni vele, hogy...

a, kétes utalásokat teszek.

b, kedveskedek neki valamivel

c, sokszor keresem meg, keresem a társaságát


ezek vagy/és kapcsolatban állnak mikor hogy.

2013. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jutalmatok zöld ujj.

Jöhetnek még válaszok!

2013. szept. 21. 23:52
 4/6 anonim válasza:
háát...mindig a közelében vagyok, folyton nézem, szemezek vele (amikorsikerül:D) stb..:D
2013. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze, hogy jobban szeretjük, ha ő kezdeményez, igazából ez az ő dolga lenne, de a mai világban már kezdenek felcserélődni a szerepek... Én semmiképpen nem mennék oda hozzá, szemeznék vele, ha látnám, hogy érdeklem, akkor mosolyognék, folyamatosan nézném. Ha odajön, akkor lehet belőle valaki, ha nem mer odajönni, akkor meg elszalaszt egy lehetőséget. Ilyen egyszerű:)
2013. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a továbbiakban jöhetnek még válaszok.
2013. szept. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!