Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak annak a csajnak...

Mit mondjak annak a csajnak akinek tetszek hogy ő nem tetszik nekem, de persze szépen?

Figyelt kérdés
az a baj hogy már kétszer is egymás mellett ültünk, lehet azt hiszi lesz valami, de azért nem olyan komoly. nem tom mit kéne mondanom adjatok tippet lányok ilyenkor mit szeretnétek hallani, vagy azok a fiúk akik voltak már efféle helyzetben.

#tetszés #mit mondja?
2013. szept. 22. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond azt, amit egy olyan lánytól szeretnél hallani, aki nagyon bejön neked, de le se szar téged :)
2013. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos tetszel, csak nem nekem.
2013. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem vagy az esetem". Kerek perec, nem kell itt köntörfalazni, vagy túlzottan finomkodni. Kell, hogy vegye a lapot.
2013. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy az esetem. Másféle lányok tetszenek. Nem elég nagy a melled.

A lényeg az, hogy őszintén mond meg neki, és ne áltasd a csajszit a süket dumával. Persze, ha jó barátod, akkor úgy már neccesebb a dolog, de ingyenes válaszként, nem pazarolok erre több szót.

2013. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha osztálytársad, akkor azért ne olyan durván. Hány éves vagy?
2013. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!